main_img.png (1.93 MB)

Aplikacja mobilna
Orderry Boss

Pilnuj kluczowe wskaźniki działalności firmy i bądź w kontakcie z pracownikami z dowolnego miejsca

Dostępna na iOS i Androida

Orderry Boss — to pierwsza aplikacja mobilna dla użytkowników programu ewidencji Orderry. Kiedy menedżer lub właściciel firmy jest poza biurem, musi mieć możliwość szybkiego podglądu kluczowych wskaźników i w razie potrzeby skontaktowania się z pracownikami. A ponieważ menedżer zwykle ma dostęp do kluczowych danych, ważnym jest zapewnienie maksymalnej ochrony konta w Orderry.

Aplikacja mobilna kierownika pomoże poradzić ze wszystkimi tymi zadaniami.

img_block1.png (378 KB)
BG_block2_2.png (1.32 MB)
icon_block1.svg (1 KB)

Pilnuj kluczowe wskaźniki wydajności firmy

Aplikacja pokazuje liczbę utworzonych i zamkniętych zamówień, prac wykonanych przez każdego pracownika, sprzedaży i płatności.

A co najważniejsze, pokazuje też przychód i zysk firmy w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca lub innego dowolnego okresu.

img_block_phone2.png (90 KB)
BG_block3.png (2.55 MB)
icon_block2.svg (1 KB)

Pozostań w kontakcie z pracownikami

Masz pytania co do danych raportu? Skontaktuj się ze swoimi pracownikami jednym kliknięciem. Na karcie Pracowników będziesz mieć listę wszystkich pracowników z przyciskami połączeń i wiadomości.

Możesz także pilnować czas i adres IP ostatniego logowania.

img_block3_phone.png (501 KB)
icon_block3.svg (1 KB)

Zwiększ bezpieczeństwo swojego konta

Wszystkie dane w aplikacji mobilnej są generowane z Twojego konta Orderry i mogą być wykorzystywane tylko przez tych użytkowników, którzy mają do tego odpowiednie prawo.

Co więcej — użytkownicy, którzy mają dostęp do aplikacji mobilnej, mogą włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby zapewnić bezpieczeństwo danych biznesowych. W wersji desktopowej Orderry możesz ustawić dostęp dla każdego pracownika indywidualnie.

img_block4.png (1.51 MB)
BG
icon_star

Pilnuj opinie klientów

Monitoruj satysfakcję klientów i pilnuj ich opinie w zakładce ‘Opinie’. Przeglądaj recenzje z dowolnego okresu, filtruj je według lokalizacji i oceny. Jeśli masz jakieś pytania, długo klikając na recenzję, możesz skontaktować się z klientem lub menedżerem zamówienia, a klikając na numer zamówienia, możesz zobaczyć szczegóły w internetowej wersji programu.

img_review

BG
icon_card

Monitoruj stan kas fiskalnych

Zakładka ‘Kasy’ pomoże Ci kontrolować finanse firmy z dowolnego miejsca na mapie. Tutaj zobaczysz saldo każdej kasy w każdej lokalizacji, łączną kwotę gotówki i środków bezgotówkowych, a także całkowitą kwotę pieniędzy na chwilę obecną.

img_cash.png

Wypróbuj wszystkie możliwości aplikacji mobilnej Orderry Boss

Mask_cta.png (14 KB) Mask_cta_tablet.png (9 KB)
  1. Orderry
  2. Orderry Boss Aplikacja mobilna