Co otrzymasz z Orderry:

1.png (11 KB)

Porządek

Program pomaga prowadzić ewidencję magazynową oraz raportowanie

2-time.png (12 KB)

Więcej czasu

Orderry automatyzuje czasochłonne zajęcia i oszczędza czas pracowników

group-1.png (12 KB)

Kontrolę

Monitoruj kluczowe wskaźniki biznesowe i generuj potrzebne raporty

1-money.png (10 KB)

Więcej pieniędzy

Optymalizuj budżet
i zwiększ dochód

Wypróbuj program w ciągu 14 dniv bezpłatnie

Program do auto serwisu otwiera nowe możliwości

Planowanie obciążenia serwisu

Rejestruj klientów z wyprzedzeniem i przypisuj do nich wolnych wykonawców. Dzięki Planiście, który wygląda podobnie do kalendarza, możesz monitorować obciążenie każdego pracownika i stanowiska samochodowego. Przeglądając zapisy na dni i tygodni naprzód, szybko znajdziesz dla klienta wolne miejsce i pasującą datę.

CRM do zamówień i klientów

Wszystkie zamówienia, klienci oraz ich dane są zebrane w jednym systemie CRM. Program do obsługi serwisu samochodowego zbiera, systematyzuje i wyświetla informacje w wygodny sposób tak, abyś zawsze miał je pod ręką. Płatności, historia zamówień, zwrotów i wiele innych przydatnych informacji w jednym programie.

Nowy poziom komunikacji z klientami

Wysyłaj klientom wiadomości o zmianach statusu zamówienia lub gotowości samochodu do odbioru dzięki wbudowanej bramce SMS. Przyjmuj połączenia wychodzące i dzwoń do klientów prosto z programu, który zachowa nagrania dla dalszej analizy. Dzięki Orderry przeniesiesz komunikację z klientami na nowy poziom.

Ewidencja magazynowa

Doprowadź magazyn do pełnego porządku. Przyjmuj części zamienne na stan magazynowy, spisuj je na straty, dodawaj do zamówień lub sprzedaży. Orderry pozwala kontrolować obecność detali na magazynie i przypomina o właściwym czasie zakupu. Co więcej, program umożliwia przeprowadzenie inwentaryzacji na cztery różne sposoby — wybierz, który najbardziej Ci pasuje. Dzięki temu zawsze wiesz, gdzie znajdują się części zamienne i masz porządek na magazynie.

Efektywne kampanie reklamowe

Nie wydawaj budżetu marketingowego bezskutecznie. Program do serwisu samochodowego pozwala monitorować, ilu klientów, sprzedaży i zamówień przynosi każda kampania reklamowa. Dzięki Orderry będziesz wiedział, która reklama działa, a budżet której trzeba ograniczyć lub całkiem wycofać.

Automatyzacja procesów biznesowych

Automatyczne naliczanie wynagrodzeń, szybkie generowanie raportów, gotowe szablony dokumentów eliminują czas, który bezsensownie wydajesz na rutynowe działania. Możesz ustalić część stałą lub procent od sprzedaży bądź kosztu zamówienia, a program do prowadzenia serwisu samochodowego obliczy sumę końcową automatycznie. Skonfiguruj szablony potrzebnych dokumentów jeden raz, aby drukować je kilkoma kliknięciami. Orderry zminimalizuje wpływ ludzkiego czynnika i pomoże zapobiec błędom w obliczeniach.

Skuteczne zarządzanie

Zarządzaj serwisem samochodowym gdziekolwiek jesteś. Dostęp do danych z dowolnego miejsca i urządzenia pozwala kontrolować pracowników i monitorować najważniejsze wskaźniki biznesowe, które są zebrane na jednej stronie Panelu Kierownika. Z Orderry możesz operatywnie reagować na wszystkie zmiany i podejmować efektywne decyzje zarządcze.

Dlaczego Orderry?

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

  • Nie musisz ściągać ani instalować programu. Zarejestruj się i zacznij pracę.
  • Pomoc techniczna pomoże skonfigurować konto i odpowie na wszelkie pytania.
  • Informacje są bezpiecznie przechowywane w chmurze i szyfrują się za pomocą certyfikatu SSL. Dlatego wszystkie dane biznesowe użytkowników Orderry zapisywane są na serwerach o najwyższym poziomem bezpieczeństwa.
  • Dzięki możliwości nadawania i ograniczenia dostępu, pracownicy będą mieli wgląd tylko do tych danych, które są im niezbędne do pracy.
  1. Orderry
  2. Program do prowadzenia serwisu samochodowego