Orderry pomoże zarobić więcej pieniędzy

3.png (11 KB)

Pełen cykl
przetwarzania zamówienia

group-1.png (12 KB)

Baza danych klientów
z historią wizyt

checklist-1.png (11 KB)

Porządek na magazynie,
w kasach i raportach

phone-1.png (9 KB)

Zarządzanie serwisem
z dowolnego urządzenia i miejsca


Wypróbuj wszystkie funkcje programu przez okres 
14 dniv bezpłatnie

Orderry ma wszystko, czego potrzebuje serwis rowerowy

Baza danych klientów

Wszyscy Twoi klienci oraz historia ich zamówień są zebrani w jednej bazie. Orderry pozwala zbierać leady i skutecznie konwertować je na zamówienie. Integracja z telefonią pozwala odbierać połączenia przychodzące, a dzięki bramkom SMS — przypominać klientom o realizacji zamówienia albo zebrać opinię. Z Orderry umocnisz relacje ze swoimi klientami. 

Zarządzanie zamówieniami

Ustal kolejność statusów i terminy ich realizacji w Orderry, aby program pokazał zaległe zamówienia. Z kolei powiadomienia automatyczne poinformują pracowników o wyznaczeniu do pracy nad zamówieniem. Dzięki temu serwis, naprawa lub wymiana części zamiennych będzie odbywać się na czas. 

Sprzedaż detaliczna i porządek na magazynie

Przyjmuj na stan magazynowy i spisuj na straty rowery, ramy, koła, szprychy, hamulce i inne części rowerowe. Program synchronizuje sprzedaż, wykorzystanie w naprawach i lokalizację magazynu, dzięki czemu pozbędziesz się luk towarowych i zwiększysz obrót

Automatyzacja procesów biznesowych

Zajmij się swoim serwisem, podczas gdy Orderry zabezpiecza wsparcie biznesu całodobowo. Specjaliści pomocy technicznej pomogą skonfigurować program pod Twoje procesy biznesowe, a odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące pracy w programie znajdziesz w Bazie Wiedzy. Interfejs Orderry jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu pracownicy szybko przyzwyczają się do niego. Co więcej — stale ulepszamy program, dzięki czemu dostajesz wszystkie aktualizacje w pakiecie. 

Motywacja pracowników

Z Orderry motywacja Twoich pracowników osiągnie nowy poziom. Dzięki elastycznej konfiguracji systemu motywacyjnego możesz ustalić procent od wykonanych prac, sprzedawanych towarów, lub kwotę stałą wynagrodzenia, aby stymulować pracowników do nowych osiągnięć.

Wygodne zarządzanie serwisem

Automatycznie wygenerowane raporty sprzedaży, zamówień, klientów i magazynu pomogą cały czas trzymać rękę na pulsie biznesu. Raport “Kampanie marketingowe” pokaże, ile pieniędzy przynosi każda reklama. Co więcej — w Panelu Kierownika zobaczysz najważniejsze wskaźniki biznesowe za dzień, w oparciu o które będziesz podejmować skuteczne decyzji zarządcze.Dlaczego Orderry?

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

  • Zabierz się do pracy od razu po rejestracji. Nie musisz pobierać ani instalować programu. Nie musisz także angażować dodatkowych programistów w celu konfiguracji Orderry;
  • Ciągle pracujemy nad interfejsem użytkownika, dlatego jest on naprawdę prosty i zrozumiały;
  • Orderry to program działający w chmurze. Możesz uzyskać do niego dostęp z dowolnego urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową;
  • Orderry zapewnia bezpieczeństwo danych. Bardzo poważnie podchodzimy do polityki prywatności i przechowujemy dane na zabezpieczonych serwerach;
  • Nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy w konfiguracji Orderry do indywidualnych potrzeb kierowników i serwisantów.
  1. Orderry
  2. Program do serwisu rowerowego