1. Orderry
  2. Blog
  3. Aktualności
  4. Orderry Boss — zupełnie nowa aplikacja mobilna dla właścicieli firm i kadry kierowniczej

Orderry Boss — zupełnie nowa aplikacja mobilna dla właścicieli firm i kadry kierowniczej

orderry-boss-update-cover.png (34 KB) 

Cześć! Mamy świetną wiadomość: wreszcie możesz korzystać z aplikacji mobilnej dla właścicieli firm i kadry kierowniczej, która jest przedłużeniem programu ewidencji dla małych firm branży usługowej Orderry. Pobierz pierwszą aplikację Orderry Boss na iOS, aby zarządzać firmą z komórki!

Wygodna aplikacja pozwala przeglądać statystyki w czasie rzeczywistym na jednej stronie i formować sprawozdania z ubiegłych okresów. Porozmawiajmy więc o wszystkich korzyściach, jakie uzyskasz, instalując ją na Swój iPhone.

Aplikacja odzwierciedla ilość utworzonych i zamkniętych zamówień, prac wykonanych przez każdego pracownika, sprzedaży i płatności. Co więcej, pokazuje przychód i zysk uzyskany firmą za jeden dzień, tydzień, miesiąc lub inny dowolny okres.

 

report.png (66 KB) 

W każdej chwili możesz sprawdzić stan kasy. Na stronie ‘Kasa’ zobaczysz aktualne saldo wszystkich istniejących w Orderry kas, sumę gotówki, kwotę płatności bezgotówkowych oraz sumę końcową.
 

cashboxes.png (57 KB) 

A jeśli masz jakieś pytania po przejrzeniu wskaźników lub stanu kas, możesz jednym kliknięciem skontaktować się z pracownikami. Na stronie ‘Pracownicy’ będziesz miał listę wszystkich pracowników z przyciskami pozwalającymi na połączenia lub wiadomość. Możesz także pilnować czas i adres IP ich ostatniego logowania.
 

employees.png (56 KB) 

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (znane też jako ‘logowanie dwuetapowe’) — to ostatnia, ale bardzo ważna funkcją aplikacji. Użytkownicy Orderry, którzy mają dostęp do aplikacji mobilnej, mogą włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby zapewnić bezpieczeństwo danych biznesowych. Możesz to zrobić we 3 łatwe kroki:

  1. Przejdź do strony „Ustawienia> Pracownicy” i włącz dostęp do Orderry Boss w swoim profilu.

    orderry-boss-access.png (213 KB)
  2. Pobierz aplikację z App Store — link znajdziesz tutaj.

  3. Wróć do Orderry, przejdź do strony „Bezpieczeństwo” w swoim profilu użytkownika i włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe. 

 two-factor-authentification.png (157 KB)

 

Widzisz, jakie to jest proste! Jeśli chcesz, aby inni pracownicy też korzystali z aplikacji Orderry Boss, musisz skonfigurować osobisty dostęp dla każdej osoby.

Pobierz Orderry Boss, aby łatwo i wygodnie pilnować kluczowe wskaźniki firmy. Nie zapomnij również podzielić się doświadczeniem w komentarzach.

comments powered by Disqus