Edytor formularzy towarów, łączenie zduplikowanych towarów ta inne aktualizacje magazynowe

Edytor formularzy towarów, łączenie zduplikowanych towarów ta inne aktualizacje magazynowe

Wciąż rozwijamy możliwości Orderry, więc dzisiejsza aktualizacja jest poświęcona usprawnieniu pracy z magazynem. Krótko mówiąc, teraz możesz:

  • edytować formularz towaru;
  • łączyć duplikaty towarów;
  • zobaczyć kody kreskowe na stronie „Towary i kategorie”;
  • dodawać i edytować opisy towarów poprzez import / eksport.

Ale spójrzmy na każdy punkt bardziej szczegółowo.

Edytor formularzy towarowych

Na stronie ‘Ustawienia > Edytor formularzy’ pojawiała się nowa wkładka ‘Towary’, dzięki której masz możliwość zmienić kolejność istniejących pól i dodać własne pola niestandardowe. Ponadto możesz dodawać tytuły, aby łączyć pola w grupy.
 

Edytor formularzy towarowych
 

Możliwość edycji formularza towaru pozwoli Ci określić wszystkie niezbędne informacje towarowe.

Łączenie zduplikowanych towarów

Pracownicy robią błędy podczas przyjęcia towarów na stan magazynowy, przez co jednostki towarowe często są zduplikowane? Teraz nie będzie to problemem, ponieważ możesz łatwo ich połączyć. Po prostu zaznacz wszystkie duplikaty, wybierz działanie grupowe „Połącz” i zaznacz, na który towar trzeba przepisać wszystkie resztki, historię przemieszczeń i spisów na straty.
 

Łączenie zduplikowanych towarów
 

Połączyć towary możesz na stronach „Magazyn> Resztki” i „Magazyn> Towary i kategorie”. Jednorazowo można połączyć nie więcej niż 10 pozycji. Pamiętaj też, że nie możesz połączyć towary seryjne i nie-seryjne.

Kolumna „Kod kreskowy” na wkładce „Towary i kategorie”

Funkcja, na którą użytkownicy Orderry bardzo czekali. Teraz tabela towarów zawiera kolumnę „Kod kreskowy”, według której można sortować tabelę i od razu zobaczyć towary bez kodów kreskowych.
 

Kolumna „Kod kreskowy” na wkładce „Towary i kategorie”

Opis w imporcie / eksporcie towarów

Import i eksport pozwala na szybkie tworzenie i edycję towarów w magazynie w Orderry. Aby to było jeszcze bardziej wygodne dla Ciebie, w plikach importu i eksportu pojawiła się kolumna „Opis”. Dzięki temu nie musisz już wchodzić do strony każdego towaru i dodawać opis dopiero po utworzeniu. Możesz też grupowo zmieniać opis istniejących towarów.

Oprócz wszystkich nowych funkcji, w tej aktualizacji naprawiliśmy szereg błędów, przeszkadzających pracy w Ordery. Na przykład, w oknie przyjęcia na stan magazynowy zwiększyliśmy limit w polu „Numer faktury” do 32 znaków. Dzięki kolejnym aktualizacjom będziesz mógł masowo dostosowywać salda kontrahentów za pomocą importu i pilnować wszystkie działania pracowników w spójnym magazynie zdarzeń.

comments powered by Disqus