Orderry pozwala:

group-1.png (12 KB)

Upraszcza pracę serwisantom
i zarządzanie kierowniko

phone-1.png (9 KB)


Dostępne z dowolnego
urządzenia oraz miejsca

checklist-1.png (11 KB)

Pozwala na planowanie zleceń
na dni i tygodnie do przo

2-time.png (12 KB)

Oszczędza czas i automatyzuje
procesy biznesow

Zarejestruj się, aby wypróbować funkcje programu przez okres 14 dniv bezpłatnie 

Orderry — jedno rozwiązanie do wielu zadań

Zaplanuj prace w terenie

Orderry udostępnia funkcję Planisty, dzięki której możesz zaplanować wykonanie zleceń na dni i tygodnie do przodu. Planista wygląda podobnie do kalendarza, więc odzwierciedla on obciążenie serwisantów i brygad roboczych godzinowo, pomaga znaleźć wolny czas dla zamówień oraz uniknąć ich nakładania się.

Zbieraj bazę klientów

Dość gubienia kontaktów — z Orderry Leady, klienci i historia ich zamówień są zawsze pod ręką. Program przechowuje dane klientów i serwisowanych urządzeń w jednej bazie. Co więcej, możesz rejestrować w programie klientów potencjalnych, aby poprowadzić ich po wszystkich etapach lejka marketingowego.

Pilnuj pracy serwisantów

Dzięki przechowywaniu danych w chmurze, program jest dostępny z dowolnego miejsca i urządzenia. Serwisant może sprecyzować dane klienta, zamówienia, zmienić jego status lub zostawić komentarz, nawet nie znajdując się na miejscu. To pozwala na większą kontrolę pracowników oraz usprawnia realizację zleceń.

Oszczędzaj czas i automatyzuj rutynę

Program zmniejsza czas przyjęcia zamówienia dwukrotnie dzięki wbudowanym katalogom usług, gotowym formularzom zamówienia i automatycznemu rozliczaniu kosztów zlecenia. Dodatkowo Orderry eliminuje ilość błędów i wpływ czynnika ludzkiego dzięki szablonom dokumentów i temu, że automatycznie rozlicza koszt wynagrodzeń pracowniczych. Skonfiguruj je jeden raz, aby więcej nie wracać do działań rutynowych.

Uporządkuj magazyn

Dzięki przechowywaniu w komórkach magazynowych i księgowości seryjnej będziesz zawsze wiedział, gdzie znajduje się każda część zamienna i detal do wymiany. Aby zawsze mieć na stanie magazynowym potrzebne detale, ustal minimalny poziom zapasów, a program poinformuje o ich wyczerpaniu się. Zapomnij o chaosie na magazynie dzięki Orderry.

Optymalizuj budżet

Zarządzaj finansami i zmniejsz wydatki razem z Orderry. Twórz kasy, akceptuj płatności klientów i kontrahentów, skonfiguruj system lojalnościowy i marże sprzedażowe w programie. A do tego Orderry pomoże nie wydawać pieniędzy na nieefektywną reklamę — w programie możesz monitorować, ile płatności, klientów i zamówień przynosi każda kampania reklamowa.

Zwiększ efektywność biznesu

Orderry upraszcza zarządzanie biznesem i pomaga rozwijać Twoją działalność. Program generuje raporty dotyczące klientów, płatności, zamówień i inne niezbędne do analizy efektywności raporty kilkoma kliknięciami. Panel kierownika Orderry wyświetla najważniejsze wskaźniki biznesowe na jednym ekranie, dzięki czemu możesz szybko reagować na to, co się dzieje w serwisie.Настроить прайс для ателье

Koszt usług

 • Indywidualny katalog usług z cenami i gwarancyjnymi terminami na różne towary/dla różnych klientów
 • Wygodna konfiguracja marż na różne rodzaje usług i części zamiennych, elastyczny system rabatowy
 • Automatyczne rozliczenie kosztu wykonywanych prac
Программа для расчёта зарплаты в ателье

Wynagrodzenie pracownicze

 • Rozliczenie wynagrodzenia za indywidualnym schematem: procent lub stawka stała
 • Konfiguracja dodatkowych bonusów za określone rodzaje usług i zamówień 
 • Automatyczne rozliczenie wynagrodzeń dla pracowników

Dlaczego Orderry?

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

 • Zabierz się do pracy od razu po rejestracji. Nie musisz pobierać ani instalować programu. Nie musisz także angażować dodatkowych programistów w celu konfiguracji Orderry;
 • Ciągle pracujemy nad interfejsem użytkownika, dlatego jest on naprawdę prosty i zrozumiały;
 • Orderry to program działający w chmurze. Możesz uzyskać do niego dostęp z dowolnego urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową;
 • Orderry zapewnia bezpieczeństwo danych. Bardzo poważnie podchodzimy do polityki prywatności i przechowujemy dane na zabezpieczonych serwerach;
 • Nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy w konfiguracji Orderry do indywidualnych potrzeb kierowników i serwisantów.
 1. Orderry
 2. Program do serwisu pieców i kotłów grzewczych