Myjnia ręczna, automatyczna, parowa czy bezdotykowa? Niezależnie od tego, jaki typ myjni posiadasz,
Orderry pomoże skutecznie zarządzać biznesem i oszczędzić czas na działaniach rutynowych.

Orderry usprawni działalność myjni samochodowej

Fakturowanie, raporty, płatności, zlecenia i magazyn w jednym programie

Fakturowanie, raporty, płatności, zlecenia i magazyn w jednym programie

Nowy poziom obsługi klienta

Nowy poziom
obsługi klienta

Zwiększenie rentowności i konkurencyjności myjni

Zwiększenie rentowności
i konkurencyjności myjni

Dostęp do danych z dowolnego urządzenia i miejsca

Dostęp z dowolnego
miejsca i urządzenia mającego
dostęp do Internetu


Wypróbuj program bezpłatnie przez okres 
14 dniv

Co daje program do zarządzania myjnią samochodową?

Twórz zamówienia i zaplanuj ich wykonanie z wyprzedzeniem

Przyjmuj zamówienia klientów i rejestruj je z wyprzedzeniem na dni, tygodnie i miesiące. Funkcja Planisty w programie pomoże zaplanować terminy, uwzględniając wolne zasoby i czas pracowników myjni. Zarządzaj leadami, rejestrując dane kontaktowe potencjalnych klientów, aby nie oddać ich konkurentom. Program zapewnia zarządzanie pełnym cyklem zamówienia i pozwala poszerzyć bazę kliencką myjni.

Zwiększ dochód dzięki sprzedaży detalicznej

Program synchronizuje świadczenie usług i sprzedaż w myjni samochodowej. Sprzedawaj z witryny lub z magazynu, aby zwiększyć obrót towarowy i dochód firmy kilkukrotnie. Orderry zabezpieczy dostępność najbardziej popularnych towarów na magazynie, ostrzegając o ich wyczerpaniu się na stanie magazynowym. Do tego Analiza Asortymentu w programie pomoże pozbyć się niepopularnych towarów i optymalizować budżet.

Podnieś poziom obsługi klienta

Orderry pomaga skutecznie komunikować się z klientami. Skonfiguruj integrację z telefonią i bramkami SMS, aby cały czas być w kontakcie z nimi: odbierać połączenia, wysyłać przypomnienia o zapisie i zbierać opinie. Program pozwala zapisywać rozmowy dla późniejszej analizy i zwiększać jakość obsługi klienta kilkukrotnie. Wystawiaj faktury i drukuj dokumenty

Orderry usprawnia obrót dokumentów w firmie. Ustal szablony jeden raz, aby drukować je potem kilkoma kliknięciami. Skonfiguruj dostęp pracowników do funkcji programu, aby zabezpieczyć ważne dane. Drukuj paragony i wystawiaj faktury, program praktycznie pomoże oszczędzić na tym czas.

Pilnuj finansów i zaplanuj budżet

Z Orderry zarządzanie finansami staje się systematyczne i przewidywalne. Dzięki analizie przepływów pieniężnych pozbędziesz się niepotrzebnych wydatków i unikniesz luk gotówkowych. Co więcej — Orderry pokazuje, ilu klientów, zamówień i płatności przynosi każda kampania marketingowa, dzięki czemu nie będziesz wydawać pieniędzy na nieefektywną reklamę.

Zarządzaj myjnią gdziekolwiek jesteś

Nie musisz być w biurze, aby wiedzieć, co się dzieje w myjni. Panel kierownika odzwierciedla najważniejsze wskaźniki biznesowe, pozwalając pilnować pracę w myjni nawet na odległość. Do tego program otwiera analitykę z ubiegłych dni, pozwalając cały czas pracować nad ulepszaniem wskaźników. Rozwijaj swoją firmę, a Orderry ogarnie rzeczy pozostałe.

  1. Orderry
  2. Program do obsługi myjni samochodowych