Orderry — to:

2-time.png (12 KB)

Statusy zamówień
i terminy ich realizacji

group-1.png (12 KB)

Skuteczna komunikacja
z klientami

checklist-1.png (11 KB)

Porządek w dokumentacji
i na magazynie

phone-1.png (9 KB)

Zarządzanie serwisem komputerowym
z dowolnego miejsca i urządzenia

Wypróbuj Orderry w ciągu 14 dniv bezpłatnie

Program do obsługi serwisu komputerowego otwiera nowe możliwości:

Poszerz bazę kliencką

Orderry — to system CRM, który chroni dane Twoich klientów w jednej bazie. W programie możesz zobaczyć historię ich zamówień, zakupów, płatności, połączeń telefonicznych i wiadomości. Skonfiguruj ustalenia, aby automatycznie wysyłać powiadomienia do klientów. Niezależnie od tego, czy chcesz na bieżąco informować ich o zmianach statusu zamówienia, czy też chcesz zbierać opinie na temat usług — Orderry jest do tego idealny. Dzięki programowi zautomatyzujesz komunikację ze swoimi klientami i przeniesiesz ją na nowy poziom.

Zarządzaj zamówieniami

Ustaw kolejność statusów zamówień i ramy czasowe dla każdego z nich, aby monitorować terminy realizacji. Bądź świadomy każdego etapu prac nad zamówieniem! Otwierając okno zamówienia - będziesz widział wszystkie działania i wydarzenia z nim związane: dodawanie klientów, prac, części, materiałów, przypisanie kontrahenta, statusu i innych. Z Orderry przestaniesz gubić i zatrzymywać zamówienia.

Monitoruj stan magazynowy

Program do prowadzenia serwisu komputerowego  pomaga zarządzać magazynem. Orderry pozwala przeprowadzić inwentaryzację na 4 sposoby — możesz wybrać ten, który Ci najbardziej odpowiada. Dzięki komórkom magazynowym i numerom seryjnym zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się każdy konkretny towar. Co więcej, w Orderry możesz ustalić minimalną ilość towaru i program przypomni, kiedy on będzie na wyczerpaniu. Dzięki programowi na magazynie zawsze będzie porządek oraz systematyzacja.

Oszczędzaj czas

Ustal elementy i pola szablonów potrzebnych dokumentów, aby drukować je kilkoma kliknięciami. Co więcej, program do serwisu komputerowego ma automatycznie rozlicza wynagrodzenia pracownicze. Możesz skonfigurować procent lub kwotę stałą dla każdego z nich, a Orderry podliczy sumę końcową automatycznie. Poświęcaj czas na to, co jest naprawdę ważne, dzięki automatyzacji rutynowych zadań w Orderry!

Drukuj raporty w kilka sekund

Orderry generuje raporty wydajności w ciągu kilku sekund, eliminując potrzebę ręcznego przetwarzania danych. Raporty dotyczące sprzedaży, klientów oraz magazynu są zawsze pod ręką. Zbadaj pozycję swojej firmy po najważniejszych punktach i dowiedz się, gdzie jest miejsce na poprawę.

Zaplanuj budżet marketingowy

W programie masz możliwość tworzyć osobne kampanie marketingowe, aby pilnować ile sprzedaży, zamówień i klientów przyniosła każda z nich. Dzięki temu będziesz w stanie rozsądnie planować budżet marketingowy dla serwisu naprawy komputerów.

Szybko reaguj na zmiany wskaźników biznesowych

Orderry otwiera dostęp do kluczowych wskaźników wydajności biznesowej. Panel kierownika wyświetla dane o ilości zamówień, sprzedaży, obrotu towarami, a nawet wydajności pracowników. Opierając się na nich, będziesz podejmować najbardziej efektywne decyzje zarządcze dla swojej firmy.

Zarządzanie Firmą jest wygodne i bezpieczne dzięki Orderry

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

  • Zabierz się do pracy od razu po rejestracji. Nie musisz niczego pobierać, instalować, ani angażować dodatkowych programistów w celu konfiguracji oprogramowania;
  • Nieustannie pracujemy nad interfejsem użytkownika w celu jego ulepszenia i uczynienia go naprawdę intuicyjnym;
  • Orderry to aplikacja w chmurze. Możesz uzyskać do niej dostęp przez smartfon, tablet, komputer lub każde inne urządzenie obsługujące przeglądarki internetowe;
  • Orderry zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych. Bardzo poważnie podchodzimy do polityki prywatności;
  • Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, by pomóc Ci w zakresie funkcji i konfiguracji Orderry.
  1. Orderry
  2. Program dla serwisu komputerów