Nie trać czasu na rutynowe działania, które zabierają go zbyt wiele i hamują rozwój całej organizacji. Ręczne obliczenia, spisywanie towarów i inwentaryzacja to przeszłość! Orderry – to program do automatyzacji procesów biznesowych, który usprawni wszystkie działania w Twojej firmie i wyeliminuje mało wydajne rutynowe czynności. Dzięki temu zaoszczędzisz na czasie i zwiększysz zysk!

Orderry daje

Zautomatyzuj swoją firmę, aby poświęcić cenny czas na to, co jest naprawdę ważne

Więcej czasu

Zautomatyzuj swoją firmę,
aby poświęcić cenny czas na to,
co jest naprawdę ważne

Monitoruj działania pracowników za pomocą programu i ogranicz dostęp do poufnych danych

Więcej kontroli

Monitoruj działania pracowników
za pomocą programu i ogranicz
dostęp do poufnych danych

Automatyzuj obrót finansowy firmy i zwiększ zysk

Więcej pieniędzy

Automatyzuj obrót
finansowy firmy i zwiększ zysk

Uporządkuj procesy biznesowe i zwiększ wydajność firmy

Więcej efektywności

Uporządkuj procesy biznesowe
i zwiększ wydajność firmy

Wypróbuj automatyzację biznesu przez 14 dniv za darmo

Funkcje programu do automatyzacji procesów biznesowych

Wysyłaj automatyczne powiadomienia

Wysyłaj automatyczne powiadomienia do swoich klientów i pracowników SMS-em lub mailowo za pomocą Orderry. Możesz również wysyłać wiadomości za pomocą komunikatora Telegram w ramach wewnętrznej komunikacji ze swoją firmą. Orderry pozwoli Ci zaplanować wysyłkę wiadomości w najbardziej odpowiednim dla siebie czasie.

Powiadomienia Orderry znacznie poprawiają koordynację pracy w firmie. Dzięki Orderry Twoi pracownicy i klienci mogą być na bieżąco w kwestii zamówień, zmian ich statusu lub przypisania do wykonawcy.

Oszczędzaj czas dzięki gotowym szablonom

CRM Orderry posiada niezliczoną ilość wbudowanych szablonów dokumentów wykorzystywanych przez firmy. Możesz tworzyć, konfigurować, edytować i usuwać szablony dokumentów, kiedy tylko chcesz. 

Rozumiemy wartość tożsamości korporacyjnej. Dlatego pozwalamy użytkownikom ulepszać szablony dokumentów o elementy takie jak: logo firmy, czcionki, kolory, obrazy. Taka funkcja jest nie tylko bardzo przydatna, ale pozwala też zaoszczędzić na czasie. Dzięki Orderry masz pewność, że Twoje dokumenty będą wolne od błędów i oddadzą wyjątkowy styl Twojej firmy!

Ustal automatyczne obliczanie wynagrodzeń

Obliczanie wynagrodzeń za pomocą Orderry jest wygodne, przejrzyste i automatyczne. Możesz ustalić część stałą lub procent od sprzedaży bądź kosztu zamówienia. Program obliczy sumę końcową automatycznie, dzięki czemu możesz zminimalizować wpływ ludzkiego czynnika i zapobiec błędom w obliczeniach. Uruchom w programie ‘Raport Listy Wynagrodzeń’, aby zobaczyć kwoty wynagrodzeń dla pracowników w określonym przedziale czasowym. Rachunkowość w firmie jest niezwykle prosta z CRM Orderry!

Uporządkuj procesy biznesowe

Zarządzaj statusami zamówień w Orderry. Ustal kolejność przejścia z jednego statusu w kolejny, aby zapobiec sytuacjom, w których pracownik błędnie zmienił status zamówienia i klient otrzymał powiadomienie o gotowości zbyt wcześniej. Dzięki temu uporządkujesz wewnętrzne procesy swojej firmy.

Zautomatyzuj obrót finansowy

Twórz cenniki, ustawiaj marże sprzedaży, obliczaj listę płac oraz dodawaj nowe elementy przepływów pieniężnych w kilka kliknięć! Program rejestruje wszystkie transakcje, które będą odzwierciedlone w raportach. Porządkuj i badaj obroty finansowe swojej firmy dzięki Orderry!

Skróć czas przyjmowania zamówień

Uzupełnij swój magazyn manualnie lub zaimportuj dane za pomocą pliku Excel. Ustaw różne rodzaje cen i cenników, a podczas wystawienia na sprzedaż kolejnych towarów - Orderry automatycznie obliczy ich ceny! Możesz je dodać do swoich zamówień, sprzedaży i faktur, dzięki czemu zaoszczędzisz dwa razy więcej czasu na przyjmowaniu kolejnych zamówień!

Popraw jakość usług

Automatyzacja procesów biznesowych pomoże Ci zwiększyć jakość oferowanych usług. Dzięki Orderry realizacja zamówień, dodawanie materiałów, zmiana statusów i monitorowanie terminów wykonania jest niezwykle proste! Możesz planować połączenia telefoniczne z klientami i rejestrować je. Orderry umożliwia Ci także tworzenie i drukowanie faktur i wysyłanie ich mailem. 

Chcemy, aby klienci byli zadowoleni z Twoich usług, dlatego nasz system umożliwia Ci przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych, stosowanie jednorazowych i stałych rabatów oraz tworzenie i drukowanie paragonów. CRM Orderry wzniesie jakość usług w Twojej firmie na nowy poziom!

Dlaczego Orderry?

RemOnline jest dostępny z dowolnego urządzenia: smartfona, tabletu, komputera

  1. Przechowywanie danych w chmurze pozwoli Ci na korzystanie z nich z dowolnego miejsca i urządzenia.
  2. Pomoc techniczna Orderry szybko odpowie na każde Twoje pytanie.
  3. Baza Wiedzy w programie w całości obejmuje kwestie ustalenia, dzięki czemu możesz go dostosować do potrzeb swojej firmy samodzielnie.
  4. Intuicyjny program umożliwi użytkownikom szybkie oswojenie się z nim bez konieczności wsparcia informatycznego.
  5. Dzięki możliwości nadawania indywidualnego dostępu - pracownicy mogą mieć wgląd tylko do określonych funkcji i informacji.
  1. Orderry
  2. Funkcje
  3. Automatyzacja procesów biznesowych