Wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia bazy klientów i kontrahentów zawarte są w jednym programie! Masz dość gubienia ważnych kontaktów na kartkach i tabelach? CRM do bazy klientów Orderry - umożliwi Ci pozostanie z nimi w kontakcie. Przyjmuj zamówienia, opłaty, wysyłaj powiadomienia, twórz raporty szybko i łatwo dzięki Orderry!

Co daje Orderry

Wszyscy klienci i dostawcy w jednej bazie

Wszyscy klienci i dostawcy
w jednej bazie

Szybki dostęp do kontaktów, historii zamówień i płatności

Szybki dostęp do kontaktów,
historii zamówień i płatności

Automatyczny zbiór i systematyzacja danych statystycznych 

Automatyczny zbiór i systematyzacja danych statystycznych 

Możliwość ustalenia indywidualnego rabatu

Możliwość ustalenia
indywidualnego rabatu

Spróbuj program w ramach 14-dniowej wersji próbnej

Program otwiera nowe możliwości

Prowadź bazę klientów

W Orderry zawsze masz dostęp do danych klienta. Historia wszystkich zamówień, zwrotów i powiadomień jest przechowywana w jednym CRM. Co więcej, dzięki przechowywaniu danych w chmurze – pracownicy nie są przywiązani do konkretnego miejsca i mogą uzyskać dostęp do programu z dowolnego urządzenia.

Komunikuj się z klientami skutecznie

Możesz dzwonić do nich prosto z programu, wykorzystując integrację z serwisem telefonii Zadarma. Wysyłaj klientom automatyczne powiadomienia sms z informacją o zmianie statusu zamówienia oraz zbieraj ich opinie. Bądź w stałym kontakcie ze swoimi klientami!

Rozdzielaj klientów i dostawców wg podmiotu

Orderry pozwala tworzyć wspólną bazę klientów oraz kontrahentów dla wszystkich filii. Oprócz tego - program umożliwia rozdzielenie ich na osoby fizyczne lub prawne. 

Wszystko po to, aby szybko i łatwo móc znaleźć informację o konkretnym kliencie, korzystając z wyszukiwarki w programie.

Przyspiesz proces rejestracji nowych klientów

Przy rejestracji w Orderry otrzymasz gotowe formularze klientów i katalogi usług. Możesz je edytować i dostosować pod swoją firmę, aby dwukrotnie skrócić czas rejestracji nowego klienta. Z Orderry – rejestracja, ewidencja oraz analiza danych klientów jest niezwykle prosta!

Analizuj efektywność kanałów reklamowych

Z Orderry zawsze będziesz wiedział, skąd klient dowiedział się o Twojej firmie. Co więcej – program oferuje wyraźną statystykę tego, ile klientów i pieniędzy otrzymujesz z każdego kanału reklamy. Raport "Skąd o nas wiesz" generuje się w kilka kliknięć i pokazuje dokładną informację o klientach, zamówieniach oraz zysku z podziałem na kanały reklamowe.

Zarządzaj firmą gdziekolwiek jesteś

Program generuje raporty o klientach, zamówieniach i sprzedażach w kilka sekund. W panelu Orderry zobaczysz wszystkie istotne dane na jednej stronie, dzięki czemu będziesz mógł szybko podejmować kluczowe działania i decyzje.

Dlaczego Orderry?

RemOnline jest dostępny z dowolnego urządzenia: smartfona, tabletu, komputera

  1. Przechowywanie danych w chmurze pozwoli Ci na korzystanie z nich z dowolnego miejsca i urządzenia.
  2. Pomoc techniczna Orderry szybko odpowie na każde Twoje pytanie.
  3. Baza Wiedzy w programie w całości obejmuje kwestie ustalenia, dzięki czemu możesz go dostosować do potrzeb swojej firmy samodzielnie.
  4. Intuicyjny program umożliwi użytkownikom szybkie oswojenie się z nim bez konieczności wsparcia informatycznego.
  5. Dzięki możliwości nadawania indywidualnego dostępu - pracownicy mogą mieć wgląd tylko do określonych funkcji i informacji.
  1. Orderry
  2. Funkcje
  3. Program do bazy klientów i kontrahentów