Zarządzanie Pracownikami Orderry oferuje Ci zestaw przydatnych funkcji

group-1.png (12 KB)

Ogranicz dostęp pracowników
do wybranych informacji

document-1.png (9 KB)

 Monitoruj działania pracowników
w dokumentach firmowych

phone-1.png (9 KB)

Korzystaj z programu
gdziekolwiek jesteś

3.png (11 KB)

Bezpiecznie chroń dane
biznesowe w chmurze

Korzystaj z programu 14 dniv za darmo

Korzyści, jakie otrzymasz dzięki Orderry

Konfiguruj prawa dostępu pracowników

Konfiguruj prawa dostępu do modułów i funkcji Orderry za pomocą funkcji tworzenia roli. W ten sposób Twoi pracownicy będą mogli przeglądać tylko te informacje, na które im pozwolisz. Możesz przypisywać następujące role:

 • Administrator
 • Menadżer
 • Wykonawca
 • Kasjer
 • Pełny dostęp

Ograniczenie dostępu w oparciu o role jest najnowocześniejszym podejściem do zapobiegania konfliktom i egzekwowania polityki prywatności.

Zabezpiecz dane klientów

W programie możesz ograniczyć dostęp do danych klientów i dokonywania zmian w ich profilu. W Orderry możesz upoważnić jedynie wybranych pracowników do wprowadzania zmian w profilu klienta, w tym ustalanie rabatów, zmiany danych osobowych lub usunięcie z serwisu. Zabezpiecz swoją bazę klientów i kontrahentów razem z Orderry!

Nadzoruj działania swoich pracowników w Orderry

Zawsze masz dostęp do informacji, kto i kiedy utworzył wybrany dokument. Dzięki temu uzyskasz przejrzysty obraz wszystkich operacji finansowych i stanu magazynowego, a ryzyko oszustwa lub kradzieży będzie zredukowane do minimum!

Monitoruj pracę nad zamówieniem

Historia zamówień rejestruje wszystkie zmiany, związane z zamówieniami, wraz z danymi pracowników, którzy je wykonują. W Orderry możesz ograniczyć prawo do dokonywania zmian w zamówieniu dla osobnych roli oraz pracowników. Zmiany statusu, wiadomości, komentarze i wszelkie inne zdarzenia, dotyczące zamówień - zobaczysz w historii zamówienia.

Twórz Białą listę IP

Stwórz listę adresów IP, które mogą mieć dostęp do Twojego konta w Orderry. System automatycznie odrzuci wszelkie próby połączenia ze wszystkich innych urządzeń. Jest to sposób na zabezpieczenie konta firmowego i zapobieganie kradzieży danych osobowych. Istnieje również opcja dodania pracowników do białej listy, aby mogli uzyskać dostęp do konta Orderry z dowolnego adresu IP.

Zadbaj o ochronę informacji

Orderry koduje dane za pomocą certyfikatu SSL i bezpiecznie przesyła je przy użyciu protokołu HTTPS. Wszystkie dane biznesowe użytkowników Orderry są przechowywane na serwerach z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

5 powodów, aby wybrać Orderry

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

 1. Szybkie menu i intuicyjny interfejs sprawiają, że nauka pracy z programem jest dziecinnie prosta.
 2. Orderry przechowuje dane wszystkich Twoich klientów w jednej bazie danych, niezależnie od ilości i lokalizacji Twojej firmy.
 3. Wygodny układ menu, stron i wyszukiwarka pomagają znaleźć potrzebne informacje w kilka sekund.
 4. Konfiguracja wszystkich tabel i kart jest tak prosta, że możesz zrobić to zupełnie samodzielnie.
 5. Program możesz uruchomić z dowolnej przeglądarki internetowej.
 6. Zarządzaj swoją firmą w dowolnym miejscu i czasie z Orderry!
 1. Orderry
 2. Funkcje
 3. CRM dla małej firmy
 4. Zarządzanie prawami w CRM