Orderry to program do zarządzania finansami

1-money.png (10 KB)

Optymalizuj budżet firmowy

phone-1.png (9 KB)

Kontroluj przychody
i wydatki gdziekolwiek jesteś

Generuj raporty finansowe
za pomocą kilku kliknięć

Planuj wydatki i zakupy,
aby uniknąć luk gotówkowych

Przetestuj darmową wersję próbną

Orderry otwiera nowe możliwości w zarządzaniu finansami

Płatności gotówkowe i bezgotówkowe

Twórz kasy, przyjmuj zaliczki i akceptuj płatności w Orderry! Wszystkie operacje związane z otrzymywaniem i wypłacaniem pieniędzy zostaną wyświetlone w programie, dzięki czemu będziesz mógł sporządzać raporty, w celu analizy obrotów finansowych firmy.

Księgowość finansowa

Twórz cenniki, obliczaj pensje i dodawaj nowe pozycje przepływu gotówki. Pozwoli Ci to przenieść część manualnych obliczeń i zadań do systemu CRM.

Przepływ środków pieniężnych

Generuj raporty o przepływie środków pieniężnym w kilka sekund! Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, ile pieniędzy wydajesz i w co inwestujesz. Źródła wydatków i przychodu oznaczone są kolorami, dzięki czemu od razu dostrzeżesz, których jest więcej. Usprawnij rachunkowość w swojej firmie dzięki Orderry!

Budżet marketingowy

Zaplanuj budżet marketingowy! Twórz w programie osobne kampanie marketingowe i obserwuj, ilu klientów, zamówień i sprzedaży one przynoszą. Razem z Orderry zawsze będziesz wiedział, które kampanie są najbardziej skuteczne, co pozwoli Ci zaoszczędzić na reklamie.

Kluczowe wskaźniki

Dla Twojego komfortu – wszystkie istotne wskaźniki finansowe, takie jak: całkowita kwota w kasach fiskalnych, płatności za zamówienia, zwroty klientów, zamówienia oczekujące na płatność i inne - zebrane są w jednym panelu. Dzięki temu szybko możesz ocenić aktualny stan finansowy firmy i przewidzieć, jak będzie on wyglądał w niedalekiej przyszłości.

Planowanie wydatków

W Orderry możesz monitorować obrót towarów, kontrolować spisywanie ich na straty i planować kolejne zakupy. To znacznie ułatwia analizę rentowności, jak również planowanie kosztów i uzupełnianie magazynu.

5 głównych zalet Orderry

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

  1. Dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze, dlatego możesz mieć do nich dostęp, gdziekolwiek jesteś.
  2. Dzięki możliwości nadawania i ograniczenia dostępu - pracownicy będą mieli wgląd tylko do tych danych, które są im niezbędne do pracy.
  3. Program jest na tyle łatwy w obsłudze, że pracownicy będą mogli zacząć na nim pracować zaraz po rejestracji.
  4. Integracja z telefonią, bramkami SMS i innymi komunikatorami to wygodny sposób na to, aby być w stałym kontakcie ze swoimi klientami.
  5. Szeroka baza wiedzy w programie pomoże Ci samodzielnie dostosować ustawienia do swoich potrzeb, a wypadku jakichkolwiek problemów technicznych zawsze możesz liczyć na szybkie wsparcie naszych specjalistów!
  1. Orderry
  2. Funkcje
  3. Program do zarządzania finansami