Orderry otwiera nowe możliwości

Porządkowanie magazynu oraz inwentaryzacja

Porządkowanie magazynu
oraz inwentaryzacja

Fakturowanie i drukowanie dokumentów

Fakturowanie i drukowanie dokumentów

Automatyzacja procesów biznesowych

Automatyzacja procesów
biznesowych

Dostęp do danych gdziekolwiek jesteś

Dostęp do danych
gdziekolwiek jesteś

Zarządzaj magazynem z Orderry w ciągu 7 dni za darmo

Co otrzymasz z programem do magazynu

Zarządzanie magazynem

Program do magazynu pozwala przyjmować towar na stan magazynowy, a także spisywać go na straty łatwo i szybko. Ustaw gwarancje dostawców, dodawaj zdjęcia produktów, kontroluj ceny i zniżki. Szukaj towarów według kodu kreskowego, kodu dostawcy lub nazwy, sortuj je według magazynu lub kategorii. Importuj i eksportuj towary, drukuj metki i etykiety. I to wszystko za pomocą jednego programu!

Proste fakturowanie

Ustal wszystkie niezbędne pola w fakturze, aby działać zgodnie z przepisami podatkowymi. Program do fakturowania z magazynem umożliwi Ci szybkie i proste wygenerowanie i wydrukowanie dokumentu.

Stan magazynowy

Kontroluj zapas towarów w magazynie. Ustal minimalną ilość określonego towaru, a program poinformuje Cię, kiedy ten będzie dobiegał końca. Dzięki temu pozbędziesz się pustych półek i zawsze będziesz wiedział, które towary i w jakiej ilości są na stanie magazynowym. Uruchom Raport dotyczący zapasów towarów, aby zobaczyć czas ostatniego zakupu i zaplanować budżet na przyszłe zatowarowanie!

Każdy towar na swoim miejscu

Komórki magazynowe i numery seryjne pozwalają przechowywać towary na przeznaczonym dla nich miejscu. Z Orderry zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się konkretny towar.

Szybka Inwentaryzacja

Dzięki Orderry inwentaryzacja jest kwestią kilku kliknięć. Program umożliwia 4 sposoby przeprowadzenia inwentaryzacji na magazynie. Każdy sposób jest szybki i wygodny niezależnie od tego, który z nich wybierzesz. Możesz również dodawać notatki do inwentaryzacji, aby móc je wykorzystać na przyszłość. Dzięki Orderry szybko wykryjesz różnice inwentaryzacyjne i stworzysz zestawienie stanu magazynowego.

Drukowanie metek i etykiet

Ustal szablony dokumentów, potrzebnych do obsługi klienta i ewidencji w magazynie, drukując je przy pomocy kilku kliknięć! Wprowadź obecne numery seryjne lub wygeneruj nowe. Dzięki Orderry szybko wydrukujesz potrzebne etykiety kodów kreskowych podczas przyjmowania towaru do magazynu.

Działania zbiorowe

Oszczędzaj czas, wykonując działania zbiorcze z wieloma towarami na raz. Wybierz konkretne przedmioty i zastosuj zmiany dla nich wszystkich za pomocą jednej akcji. Przyjmuj do magazynu, spisuj na straty, zmieniaj kategorie lub sprzedawaj towary w dużej ilości, oszczędzając czas.

Raporty magazynowe

Orderry oferuje szeroki zakres raportów magazynowych, w tym: raport o obrocie towaru, raport o spisach na straty, raport o stanie zapasów. Wszystko wygenerujesz za pomocą kilku kliknięć, aby podejmować szybkie decyzje i optymalizować stan magazynowy.

Dlaczego Orderry?

RemOnline jest dostępny z dowolnego urządzenia: smartfona, tabletu, komputera

  1. Oprogramowanie dostępne jest z dowolnego urządzenia, które ma dostęp do Internetu;
  2. Użytkownicy mają dostęp do Bazy Wiedzy, dzięki której mogą dostosować program indywidualnie pod procesy biznesowe swojej firmy; 
  3. Nasi specjaliści zapewniają szybkie wsparcie, odpowiadając na wszelkie możliwe pytania, dotyczące programu.
  1. Orderry
  2. Funkcje
  3. Program do faktur i magazynu