Program magazynowy Orderry pozwala stworzyć magazyn, który przyniesie przychód

Przyspiesz realizację wszystkich zadań magazynowych i zwiększ efektywność pracowników

Przyspiesz realizację wszystkich
zadań magazynowych i zwiększ
efektywność pracowników

Wykrywaj niedobór, błędy i stwórz atrakcyjny asortyment dla klientów

Wykrywaj niedobór,
błędy i stwórz atrakcyjny
asortyment dla klientów

Kontroluj przemieszczenie każdego towaru w jednej lub kilku lokalizacjach

Kontroluj przemieszczenie
każdego towaru w jednej lub
kilku lokalizacjach

Drukuj dokumenty, generuj raporty i pilnuj wydajność bez przełączenia jednego okna przeglądarki

Drukuj dokumenty, generuj raporty
i pilnuj wydajność bez przełączenia
jednego okna przeglądarki

Rozpocznij automatyzację swojego magazynu w Orderry za darmo w ciągu 14 dniv!

Jakie możliwości daje program automatyzacji magazynu?

Przechowuj wyroby klientów i zarządzaj ich logistyką

Zarejestruj w Orderry wszystkie urządzenia, pojazdy, sprzęt i inne wyroby klientów, które przekazują Ci do serwisu. Skonfiguruj automatyczne przemieszczanie wyrobów między magazynami przechowywania, umieszczaj  je w komórkach magazynowych, aby poznać dokładną lokalizację i pilnuj historię przemieszczeń.

Rozdziel zasoby firmowe oraz wyroby zastępczę

Rozdzielaj towary, materiały oraz własność, którą wynajmujesz i fundusz zastępczy. Rejestruj dodanie wyrobów do zamówień klientów i ustaw ich automatyczny zwrot do magazynu po zamknięciu zamówienia. Skonfiguruj szacunkowy koszt każdego wyroby w celu łatwego obliczenia przedpłaty.

Pilnuj salda magazynowe

Kontroluj dostępność towarów na stanie magazynowym i pilnuj ich salda: przeglądaj wszystkie pozycje, sortuj towary według dostępności, kategorii i magazynów. Importuj i eksportuj towary, drukuj metki i etykiety cenowe. Orderry zapewnia pełną automatyzację księgowości magazynowej od przyjęcia na stan magazynowy do spisu towaru na straty.

Szybkie przyjęcie na stan magazynowy i spisanie na straty

Wydawaj gwarancję na obsługę, dodawaj zdjęcia i zarządzaj cenami. Szybko odnajduj towary według kodów kreskowych, numerów, SKU lub nazw, aby spisywać je do zamówień lub na straty. Akcje grupowe z towarami pozwolą Ci zaoszczędzić czas: po prostu wybierz wszystkie lub niektóre towary do przeniesienia lub spisu na straty, zmień ich kategorię lub sprzedaj. Orderry ogarnia rutynę, dzięki czemu Twoi pracownicy pracują szybciej i wydajniej.

Przeprowadź inwentaryzację magazynową w wygodny dla Ciebie sposób

Orderry pozwala na przeprowadzanie inwentaryzacji na cztery wygodne sposoby: za pomocą skanera kodów kreskowych, eksportu / importu towarów, poprzez wydrukowanie listy lub jej wgranie. A jeśli zabraknie Ci czasu, zapisz szkic inwentaryzacyjny, do którego wrócisz później. Orderry pozwala szybko i dokładnie sprawdzić salda i wykryć braki na stanie magazynowym.

Zwiększ obrót towarowy

Orderry synchronizuje fizyczny magazyn i sprzedaż. Dodawaj towary z magazynu do zamówień, sprzedawaj je offline lub online za pomocą kilku kliknięć. Towar można sortować według magazynów i kategorii lub łatwo odnaleźć za pomocą skanera kodów kreskowych, według nazwy, kodu lub SKU. Zwiększ obrót towarowy i zysk o kilka razy dzięki Orderry.

Generuj kody kreskowe jednym kliknięciem

Ułatw zarządzanie zapasami magazynowymi dzięki kodom kreskowym. Wygeneruj je dla pojedynczych towarów lub całych grup, umieść je na etykietach i metkach cenowych, drukuj je zbiorowo i odczytuj  za pomocą skanera kodów kreskowych, aby znajdować, przenosić i spisywać towary na straty jeszcze szybciej. Generowanie kodów kreskowych w Orderry pomoże nie tylko zmniejszyć czas operacji magazynowych, ale także zapobiec błędom i oszustwom przy składaniu zamówień.

Uzupełniaj towar na czas

Nie zmuszaj klientów długo czekać. Ustaw minimalne saldo każdego towaru na magazynie i skorzystaj ze specjalnego raportu, który odzwierciedla poziom zapasów i pomaga uzupełniać je na czas. Na nim zobaczysz również ostatnią cenę zakupu każdego artykułu oraz całkowitą kwotę, jaką należy zaplanować na zakup wszystkich artykułów. Dzięki Orderry pozbędziesz się pustych półek i dostarczysz klientom na czas potrzebny im towar.

Pilnuj miejsce każdego towaru

Włącz księgowanie seryjne i pilnuj historię przemieszczenia każdej pozycji. Zarejestruj istniejące numery seryjne lub wygeneruj je za pomocą Orderry, aby wydrukować z nimi etykiety. A funkcja przechowywania w komórkach magazynowych pozwala na rejestrowanie dokładnej lokalizacji każdego towaru. Dzięki programowi będziesz wiedział, gdzie znajduje się każdy konkretny towar i uporządkujesz rzeczy na magazynie.

Prowadź ewidencję zapasów

W Orderry za pomocą kilku kliknięć możesz wygenerować kluczowe raporty magazynowe: obrót towarowy, spisy na straty i salda. Oszczędzaj czas na rutynie, analizuj dane, aby na ich podstawie podejmować skuteczne decyzje zarządcze.

Stwórz asortyment, który przyciągnie klientów

Nie inwestuj w towary, które będą leżeć na półkach miesiącami. Dzięki funkcji „Analiza asortymentu” możesz zobaczyć pozycje, najczęściej wykorzystywane w sprzedaży albo naprawach. Zwiększ przychód, zapewniając stałą dostępność popularnych wśród klientów towarów i organizując wraz z Orderry stałą dostępność potrzebnych części zamiennych.

Zarządzanie magazynem online z dowolnego miejsca i urządzenia

Orderry — to program, działający w chmurze, który potrzebuje do pracy tylko Internetu. Zarządzaj swoją firmą i monitoruj pracowników w biurze i zdalnie. Zaloguj się na swoje konto w dowolnym momencie z dowolnego urządzenia: komputera, tabletu lub smartfona, aby być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Twojej firmie.

Program do magazynu i faktur Orderry jest łatwy

Nasz zespół wsparcia zawsze odpowie na każde Twoje pytanie, pomoże w ustawieniach, przeniesie istniejącą bazę danych i pokieruje w pierwszych krokach wykorzystywania programu. Zapewniamy całodobową obsługę klienta i regularnie aktualizujemy program, za co nie bierzemy dodatkowej płatności. Rozwijaj swój biznes, a Orderry zajmie się resztą.

Dlaczego Orderry?

RemOnline jest dostępny z dowolnego urządzenia: smartfona, tabletu, komputera

  1. Oprogramowanie dostępne jest z dowolnego urządzenia, które ma dostęp do Internetu;
  2. Użytkownicy mają dostęp do Bazy Wiedzy, dzięki której mogą dostosować program indywidualnie pod procesy biznesowe swojej firmy; 
  3. Nasi specjaliści zapewniają szybkie wsparcie, odpowiadając na wszelkie możliwe pytania, dotyczące programu.
  1. Orderry
  2. Funkcje
  3. Program do faktur i magazynu