Co daje Orderry?

Kontrola przychodów i wydatków nie musi być trudna. Orderry zapewnia prosty wgląd w wewnętrzne procesy firmy: automatyczne raporty o zamkniętych zamówieniach, sprzedażach, średnim paragonie, operacjach magazynowych, wydajności pracy, marżach i nie tylko. Obserwuj rozwój biznesu w czasie rzeczywistym lub eksportuj dane w formacie pliku Excel. Program jest zawsze gotowy do działania i z dowolnego urządzenia.

Orderry pomoże ogarnąć finanse i zwiększyć dochód firmy

Raporty za dowolny okres tworzą się kilkoma kliknięciami w oparciu o dane z Twojego konta

Żadnych błędów w raportach


Raporty za dowolny okres tworzą
się kilkoma kliknięciami w oparciu
o dane z Twojego konta

Wszystkie kasowe operacje dzielą się na źródła ruchu środków pieniężnych

Kontrola dochodów i wydatków


Wszystkie kasowe operacje
dzielą się na źródła ruchu
środków pieniężnych

Każdy dostawca i klient ma swój bilans i oddzielną historię wzajemnych rozrachunków

Wzajemne rozrachunki i zobowiązania

Każdy dostawca i klient ma swój
bilans i oddzielną historię
wzajemnych rozrachunków

Kluczowe wskaźniki są zawsze pod ręką dla podjęcia prawidłowych decyzji zarządczych

Skuteczne zarządzanie


Kluczowe wskaźniki są zawsze
pod ręką dla podjęcia
prawidłowych decyzji zarządczych

Zacznij prowadzić rachunkowość finansową w małej firmie w ciągu 14 dniv bezpłatnie

Przepływy środków pieniężnych, salda, płatności i faktury w Orderry

Kasy i płatności

Twórz nieograniczoną ilość kas dla płatności gotówkowych i bezgotówkowych. Przyjmuj opłaty zamówień i sprzedaży, twórz zwroty dla klientów, dokonuj wpłat dla dostawców prosto z programu. Do każdej kasy można podłączyć urządzenie fiskalne, aby drukować paragony fiskalne i pracować zgodnie z przepisami.

Źródła ruchu środków pieniężnych

Prowadź w programie ewidencję dochodów i wydatków firmy. Wnieś do systemu wszystkie źródła ruchu środków pieniężnych swojej firmy, aby segmentować płatności kasowe. Z kolei sprawozdanie z przepływów pieniężnych, które formuje się w oparciu o wykonywane w programie operacje pieniężne, pokaże wszystkie dochody i wydatki za dowolny okres w powiązaniu ze źródłami. Dzięki temu pozbędziesz się niepotrzebnych wydatków i unikniesz luk gotówkowych.

Wzajemne rozrachunki z dostawcami i klientami

Prowadź wzajemne rozrachunki z klientami i dostawcami w Orderry, żeby kontrolować zobowiązania. Każdy kontrahent będzie miał swój bilans, który pokaże kto, komu i ile jest winien. Pracujesz po przedpłacie? Orderry pozwala dokonywać płatności na rachunek długu, kiedy na bilans dostawcy czy klienta nalicza się suma zadłużenia, które później można spłacić przez płatność, nadanie usługi czy dostarczenie towarów.

Wskaźniki stanu magazynowego

Pilnuj najlepiej sprzedających się kategorii i zarządzaj magazynem. Z Orderry możesz utrzymać optymalny poziom zapasów, uzupełnić je na czas i najlepszym kosztem. Wypracuj krótsze cykle i maksymalizuj obroty w sklepach internetowych i stacjonarnych punktach sprzedaży. Z Orderry twoja firma będzie bardziej konkurencyjna i opłacalna.

Zarządzanie pracownikami

Pilnuj pracowników z dowolnego urządzenia w czasie rzeczywistym, aby wszyscy wykonywali to, co muszą. Podejmuj najlepsze możliwe decyzje dzięki dokładnemu wglądowi w codzienną pracę w automatycznych raportach:
 • Zamówienia i sprzedaż
 • Opinie klientów i ranking
 • Płatności
 • Zwroty klientów
 • Średni paragon i inne

Pomóż swoim pracownikom pracować szybciej, wydajniej i lepiej. Optymalizuj koszty i zwiększ produktywność. Zarządzaj swoim personelem z Orderry, aby uczynić firmę bardziej konkurencyjną na rynku.

Kluczowe wskaźniki finansowe

Pilnuj głównych wskaźników biznesowych na Panelu i w raporcie kierownika, który będziesz otrzymywać codziennie na adres e-mail. Znajdziesz tam wszystkie wypłaty środków pieniężnych, utarg i dochód dzienny. Na Panelu zebrane są dane płatności i zwrotów klientów, suma łączna pieniędzy w kasach, średni paragon zamówień i sprzedaży. Z Orderry zawsze będziesz miał pod ręką wszystkie dane potrzebne do efektywnego zarządzania.

Raporty finansowe

Otrzymuj wyłącznie prawidłowe dane na podstawie wszystkich zamówień, sprzedaży, płatności i innych transakcji Twojej firmy w Orderry. Pilnuj i analizuj całkowitą ilość gotówki w kasie, zysk z zamówień i sprzedaży, podatek VAT, wynagrodzenia pracowników. Każdy raport w Orderry można wygenerować za dowolny okres w kilkoma kliknięciami, wydrukować i pobrać w programie Excel.

Elastyczna konfiguracja dostępu

Skonfiguruj w Orderry dostęp do wskaźników finansowych osobno dla każdego pracownika. Program ma elastyczny system konfiguracji praw dostępu dla pracowników, aby każdy zobaczył tylko te informacje, których naprawdę potrzebuje.

Przewagi rachunkowości finansowej w Orderry

RemOnline jest dostępny z dowolnego urządzenia: smartfona, tabletu, komputera

 1. Dostęp z dowolnego urządzenia i miejsca. Orderry — to program działający w chmurze, więc do pracy potrzebujesz tylko dostępu do internetu.
 2. Szybki start. Zarejestruj się i zacznij pracę. Z kolei prosty i zrozumiały interfejs pozwoli szybko opanować program Twoim pracownikom.
 3. Pasuje do różnych typów biznesu. Orderry jest stworzony dla firm usługowych. Musisz tylko wybrać swój rodzaj działalności przy rejestracji, aby otrzymać gotowy katalog z różnymi rodzajami usług, uszkodzeń, modeli i marek wyrobów, oraz szablonami dokumentów.
 4. Czujna obsługa klienta. Nie wykorzystujemy botów, ponieważ wierzymy, że tylko żywa komunikacja prowadzi do efektywnej współpracy. Obsługa klienta zawsze pomoże znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące programu i pomoże udoskonalić procesy biznesowe.
 5. Dużo użytecznych informacji. Posiadamy Bazę Wiedzy, którą stale uzupełniamy oraz blog na stronie, w którym opowiadamy o wszystkich aktualizacjach programu.

 

Zacznij pracę w Orderry od teraz, aby ocenić wszystkie
funkcje programu bezpłatnie w ciągu 14-dniowego próbnego okresu

 1. Orderry
 2. Funkcje
 3. Rachunkowość zarządcza