Orderry to program do obsługi zamówień i organizacji zleceń. Serwis zapewnia łatwą i wygodną pracę z klientami, pracownikami oraz kontrahentami i bezpiecznie przechowuje wszystkie dane w jednym miejscu, abyś mógł z nich korzystać gdziekolwiek jesteś. Automatyzuj rutynowe działania całej firmy za pomocą jednego systemu CRM!

Orderry zapewnia

Monitorowanie terminów realizacji zamówień

Monitorowanie terminów
realizacji zamówień

Ewidencję materiałów i usług

Ewidencję
materiałów i usług

Automatyczne powiadomienia dla klientów i pracowników

Automatyczne powiadomienia
dla klientów i pracowników

Kontrolę płatności i długów

Kontrolę
płatności i długów

Zarządzaj zamówieniami z Orderry za darmo, w ramach 14-dniowej wersji próbnej!

Atuty naszego systemu do obsługi zamówień i organizacji zleceń:

Klienci i zamówienia w jednej bazie danych

Stwórz jedną bazę klientów i zamówień dla wszystkich swoich warsztatów, centrów usługowych lub sklepów. Taka możliwość znacznie upraszcza konfigurację programu lojalnościowego i obsługę stałych klientów. Co więcej – przenoszenie danych klienta lub zamówienia do innej lokalizacji jest w Orderry niezwykle proste!

Zmiana statusu zamówienia

Ustaw kolejność statusów zamówień i ramy czasowe dla każdego z nich, aby monitorować terminy realizacji. Oto lista statusów zamówień, które możesz skonfigurować w ustawieniach i zobaczyć na stronie 'zamówienia’:

 • nowe
 • pilne
 • zaległe
 • w toku
 • zrealizowane

 Program do obsługi zamówień Orderry daje możliwość uruchomienia bramki SMS, aby na bieżąco informować klientów i pracowników o aktualnym statusie zamówienia.

Gotowe szablony dokumentów i formularzy zamówień

Wypróbuj gotowe szablony dokumentów w Orderry, aby zaoszczędzić do 20 minut przy każdej realizacji zamówienia. Możesz dodawać, usuwać, konfigurować nagłówki i pola formularzy zamówień oraz innych niezbędnych do pracy dokumentów. Dodawaj i zmieniaj dane klienta, datę realizacji zamówienia, nazwę kontrahenta i sumę przedpłaty za pomocą kilku kliknięć!

Konfiguracja ról pracowników

Nadawaj pracownikom indywidualny dostęp do programu. Program do obsługi zamówień i organizacji zleceń Orderry oferuje system uprawnień oparty na rolach, co oznacza, że możesz ograniczyć dostęp do określonej informacji oraz funkcji. To pomoże Ci uniknąć błędów, zamieszania i oszustw ze strony pracowników.

Monitorowanie prac nad zamówieniem

Bądź świadomy każdego etapu prac nad zamówieniem. Otwierając okno zamówienia - będziesz widział wszystkie działania i wydarzenia z nim związane: dodawanie klientów, prac, części, materiałów, przypisanie kontrahenta, statusu i innych. Co więcej, w prosty sposób możesz zmienić w programie przypisanego do zamówienia pracownika, bez tracenia danych.

Wygodne i przejrzyste raporty

Dzięki programowi możesz generować najważniejsze raporty dotyczące sprzedaży:

 • Utworzone zamówienia
 • Zamknięte zamówienia
 • Zamówienia w toku

 

Te i wiele innych raportów są dostępne w Orderry w kilka kliknięć.

Źródła zamówień i dochód z nich

Monitoruj źródło, ilość zamówień, sumę, średni paragon i dochód z każdej kampanii reklamowej, aby sprawdzić, czy są efektywne. Dzięki Orderry możesz planować budżet marketingowy tak, aby nie tracić pieniędzy na kampanie reklamowe, które nie działają.

Najważniejsze wskaźniki na Panelu kierownika

Dzięki Orderry możesz pilnować ilości i kosztów zamówień z każdego dnia. Wszystkie najważniejsze wskaźniki, dotyczące zamówień i nie tylko - dostępne są na jednej stronie Panelu w wyglądzie przejrzystych tabel oraz wykresów.

Dostęp z dowolnego urządzenia

Korzystaj z Orderry online. Program do obsługi zamówień pozwala prowadzić ewidencję klientów, zamówień oraz towarów z dowolnego urządzenia i miejsca. Dzięki temu nie zgubisz żadnego klienta i pozbędziesz się przeterminowanych zamówień!

5 zalet Orderry

 

 1. Bezpieczne przechowywanie danych w chmurze
 2. Pomoc techniczna, której specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania
 3. Gotowe szablony dokumentów i formularzy zamówień, które pomagają zaoszczędzić czas pracowników oraz klientów
 4. Dostęp do danych z każdego urządzenia, mającego połączenie z Internetem. Z Orderry nie musisz być przywiązany do jednego miejsca
 5. Intuicyjny interfejs, dzięki któremu Twoi pracownicy szybko nauczą się obsługiwać program
 1. Orderry
 2. Funkcje
 3. Program do obsługi zamówień