Funkcje Planisty

 Analiza obciążenia pracowników

Analiza obciążenia
pracowników

Rejestracja klienta i zamówień z wyprzedzeniem

Rejestracja klienta i zamówień
z wyprzedzeniem

Planowanie prac w terenie

Planowanie prac
w terenie

Szybkie i wygodne zarządzanie zamówieniami

Szybkie i wygodne
zarządzanie zamówieniami

 

Wypróbuj wszystkie funkcje programu w ciągu 14 dni bezpłatnie

Zalety Planisty

Rejestruj zamówienia klientów z wyprzedzeniem

Dzięki Planiście możesz rejestrować zamówienia swoich klientów na wiele dni, a nawet tygodni przed ich realizacją. W ten sposób stworzysz równy podział obowiązków między pracownikami oraz zapewnisz stabilny przepływ zamówień. Planista wygląda podobnie do kalendarza, dzięki czemu możesz sprawdzać zamówienia według określonej daty.

Szybko znajduj wolnego wykonawcę dla zamówienia klienta

Orderry upraszcza proces przypisywania wolnego pracownika do realizacji zamówienia w terminie, o który prosi klient. Jednocześnie, jeżeli klient oczekuje konkretnego wykonawcy – możesz zobaczyć oś czasu wybranego pracownika i sprawdzić godziny, w których nie będzie on miał przypisanych innych obowiązków. Dzięki temu zawsze możesz ustawić konkretne zlecenie w jego harmonogramie.

Zarządzaj zasobami firmy

Planuj zamówienia nie tylko według harmonogramu pracowników, ale również według posiadanych przez firmę zasobów. Dla przykładu - jeden serwis samochodowy może mieć różne stanowiska. Dzięki Orderry możesz nadzorować i monitorować nie tylko obowiązki pracowników, ale także obciążenie miejsc pracy.

Wysyłaj automatyczne powiadomienia dla klientów

Ustal automatyczne wysyłanie powiadomień dla swoich klientów. Dzięki powiadomieniom sms  Twoi klienci będą na bieżąco informowani o statusie swojego zamówienia i terminie jego realizacji.

Twórz zamówienia bezpośrednio w Planiście

Oszczędzaj czas, tworząc zamówienie bezpośrednio w Planiście bez konieczności powielania informacji i przełączania się między oknami. Dzięki temu wszystkie potrzebne dane: czas realizacji zamówienia i nazwa wykonawcy będą widoczne, gdy otworzysz okno nowego zamówienia.

Wprowadź termin zamówienia i czas jego realizacji

Orderry rejestruje nie tylko termin zamówienia, ale także czas jego realizacji. Rozwiązuje to problem prac terenowych, które wymagają czasu, aby wykonawca dotarł do klienta i później wrócił do oddziału. Orderry umożliwia lepszą organizację pracy i bardziej efektywne zarządzanie obowiązkami pracowników.

Zaplanuj wizytę w oparciu o harmonogram swoich pracowników

Wszystkie dni pracy, dni wolne, zwolnienia lekarskie i urlopy z grafiku pracy pracowników są wyświetlane w Planerze, co pomaga szybko zaplanować wizyty klientów w pożądanym czasie, z uwzględnieniem godzin pracy każdego mistrza.

Zalety programu Orderry:

Orderry jest dostępny z dowolnego urządzenia: smartfona, tabletu, komputera

 1. Orderry ma przyjazny interfejs, dzięki któremu Twoi pracownicy szybko nauczą się go obsługiwać.
 2. Oprogramowanie posiada niezliczoną liczbę wbudowanych katalogów, szablonów i formularzy, które możesz dostosować indywidualnie do swoich potrzeb biznesowych.
 3. Orderry to program, z którego możesz korzystać zaraz po rejestracji. Nie musisz go pobierać ani instalować.
 4. Orderry zintegrowane jest z wieloma usługami zewnętrznymi, takimi jak bramka SMS, telefonia Zadarma i widget 'status zamówienia'.
 5. Orderry oferuje wygodną i prostą w użyciu edycję tagów, w celu wyszukiwania płatności i segmentacji klientów.
 6. Stale aktualizujemy nasze oprogramowanie i zapewniamy wysoko wykwalifikowaną obsługę klienta dla Ciebie i Twojej firmy.
 7. Orderry przechowuje dane bezpiecznie w chmurze, dlatego możesz z niego korzystać w dowolnym miejscu i czasie.
 8. Szanujemy Twoją prywatność i dbamy o bezpieczeństwo danych. Dlatego codziennie tworzymy kopie zapasowe Twoich plików w serwerze.
 1. Orderry
 2. Funkcje
 3. Planista