Szybka, wysokiej jakości obsługa i brak dodatkowego stresu —  to, czego potrzebują klienci domów pogrzebowych, agencji i innych firm świadczących usługi pogrzebowe. W podobnych sytuacjach nie może być mowy o błędach wykonawcy. Skoncentruj się na jakości swojej pracy, a Orderry zajmie się resztą.

 

Zarządzanie usługami pogrzebowymi z Orderry 

Połącz usługi i sprzedaż w jednym programie

Połącz usługi i sprzedaż
w jednym programie 

Popraw jakość usług dzięki automatyzacji

Popraw jakość usług
dzięki automatyzacji 

Uzyskaj dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia

Uzyskaj dostęp do swoich danych
z dowolnego miejsca
i dowolnego urządzenia 

Monitoruj postęp pracy i wydajność pracowników

Monitoruj postęp pracy
i wydajność pracowników 

Wypróbuj program funeralny bezpłatnie przez okres 14 dniv

Program do obsługi zakładu pogrzebowego

Pilnuj usług pogrzebowych i monitoruj postęp prac

Uroczystość pogrzebowa to wieloetapowy proces, którego organizacja  wymaga dużego profesjonalizmu i złożonej automatyzacji. Kontroluj postęp prac na wszystkich etapach od otrzymania zgłoszenia do zamknięcia zamówienia dzięki statusom w Orderry. Twórz różne łańcuchy statusów w zależności od pakietu usług wybranych przez klienta i lokalizacji. Prowadź ewidencję usług i wejdź na nowy poziom organizacji procesu pogrzebowego.

Zaplanuj obciążenie pracowników i zasobów

Dzięki funkcji Planisty w Orderry będziesz mógł zorganizować ceremonię pogrzebową o wysokiej jakości bez opóźnień i błędów. Oceń obciążenie pracą organizatorów, kierowców, pojazdów pogrzebowych i sprzętu do usług pogrzebowych w celu efektywnego wykorzystania zasobów firmy i czasu pracowników.

Automatyzuj procesy biznesowe

Orderry automatyzuje rutynę, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swoim głównym zadaniu — obsłudze klienta. Dostosuj cennik do różnych rodzajów usług, atrybutów ceremonii i towarów rytualnych, a program automatycznie wyświetli ostateczny koszt pochówku. Skonfiguruj automatyczne powiadomienia dla pracowników o zmianach w szczegółach lub przydzieleniu do zamówienia, aby mogli natychmiast na nie reagować. Skonfiguruj szablony paragonów, umów o świadczenie usług lub zleceń na wykonanie pomników, aby potem drukować je kilkoma kliknięciami. Program przejmuje rutynę, dzięki czemu możesz dobrze wykonywać swoją pracę.

Zarządzaj magazynem domu pogrzebowego

Pilnuj materiałów i atrybutów ceremonii w Orderry. Ustal minimalną ilość każdego towaru podczas rejestracji, a program zasygnalizuje, kiedy będzie on na wyczerpaniu. Zidentyfikuj często używane artykuły za pomocą raportu Analizy Asortymentu, aby zapewnić dostępność zapasów na magazynie. Zsynchronizuj produkcję i sprzedaż towarów rytualnych w celu uzyskania pełnego asortymentu. Dzięki programowi możesz sprzedawać produkty i zarządzać usługami w jednym miejscu.

Skonfiguruj automatyczne obliczanie wynagrodzenia pracowników

Zautomatyzuj obliczenia wynagrodzeń w Orderry, aby zapobiec błędom i zmniejszyć wpływ czynnika ludzkiego. Ustaw stawkę, procent od wykonanej pracy i bonusy dla każdego pracownika indywidualnie, a program automatycznie wyświetli ostateczną kwotę wynagrodzenia. Wkrótce również będzie można wypłacać wynagrodzenia agentom, dyspozytorom i innym pracownikom biurowym.

Organizuj księgowość finansową

Księgowość finansowa w Orderry jest łatwa i wygodna. Pilnuj głównych źródeł wydatków i dochodów w raporcie środków pieniężnych, aby ograniczać niepotrzebne wydatki. Prowadź wzajemne rozrachunki z dostawcami, aby zawsze wiedzieć, kto i komu jest winien pieniądze. Przyjmuj przedpłaty, płatności lub odraczaj płatności klientów. Twórz raporty finansowe za dowolny okres za pomocą kilku kliknięć i podejmuj efektywne decyzje zarządcze w oparciu o rzeczywiste wskaźniki. Rozwijaj swój biznes, a my zajmiemy się resztą.

Uzyskaj dostęp do danych z dowolnego miejsca i urządzenia

Dzięki Orderry Twoi pracownicy nie muszą być przy biurku, aby uzyskać dostęp do karty klienta i wyjaśnić szczegóły dotyczące zamówienia —  wystarczy ustawić dla nich dostęp, aby zabezpieczyć dane.A Ty jako kierownik zakładu pogrzebowego otrzymasz aplikację mobilną Orderry Boss, aby pozostać w kontakcie z pracownikami i pilnować kluczowe wskaźniki korzystając wyłącznie z telefonu komórkowego. Dzięki temu nigdy nie stracisz kontroli nad procesami biznesowymi, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży.

Zarejestruj się i rozwijaj swój biznes od pierwszego dnia pracy w programie.
Korzystaj ze wszystkich funkcji za darmo przez 14 dniv

Jak rozpocząć pracę w Orderry?

Orderry jest dostępny z dowolnego urządzenia: smartfona, tabletu, komputera

  1. Programu nie trzeba pobierać ani instalować. Po prostu zarejestruj się i zacznij pracę.
  2. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi pracownicy opanują Orderry w kilka dni.
  3. Pracownicy pomocy technicznej udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Nie używamy automatycznych odpowiedzi!
  4. Orderry posiada obszerną bazę wiedzy, blog i kanał YouTube, na którym można znaleźć informacje o ustawieniach programu i aktualizacjach.
  5. Poświęcamy sporo uwagi bezpieczeństwu danych i przechowujemy je na bardzo bezpiecznych serwerach.
  1. Orderry
  2. Program dla zakładów pogrzebowych