Orderry pozwala:

1-money.png (10 KB)

Zarządzać płatnościami,
zmniejszyć wydatki
i zwiększyć dochód

group-1.png (12 KB)

Usystematyzować
dane klientów i kontrahentów,
zamówień i towarów

2-time.png (12 KB)

Zmniejszyć czas obsługi klientów dwukrotnie dzięki wbudowanym katalogom i gotowym szablonom dokumentó

phone-1.png (9 KB)

Zarządzać firmą
z dowolnego urządzenia
i miejsca

Korzystaj z programu bezpłatnie w ciągu 14 dniv, aby wypróbować wszystkie funkcje

Czym jest przydatny program do prowadzenia wypożyczalni?

Szybka rejestracja klientów oraz zamówień

Zarządzaj zamówieniami razem z Orderry. Pomogą w tym statusy: skonfiguruj ich kolejność i normy czasowe, aby uregulować wypożyczenie. A wbudowane katalogi towarów pozwalają rejestrować je szybko i łatwo.  Możesz dodawać do zamówień komentarze i zdjęcia wypożyczonych produktów. Co więcej, program rejestruje nowych klientów kilkoma kliknięciami, dzięki czemu możesz cały czas poszerzać bazę klientów.

Pełna kontrola wypożyczeń

Orderry odtwarza nie tylko dane klientów, ale też historię ich wypożyczeń. Przyjmuj płatności, zarządzaj zwrotami, kontroluj politykę tworzenia cen i konfiguruj zniżki dla stałych klientów — i to wszystko w jednym programie. Z tym programem zarządzanie wypożyczalnią jest naprawdę wygodne!

Automatyczne powiadomienia dla klientów

Program łatwo integruje się z bramkami SMS i pozwala wysyłać klientom automatyczne powiadomienia o zbliżaniu się terminów zwrotu wypożyczeń.  Możesz dodać do wiadomości informację o warunkach przedłużenia, lub poprosić o opinię. Dzięki Orderry Twoi klienci zawsze będą zwracali wypożyczenia na czas.

Zarządzanie finansami

Obetnij wydatki wypożyczalni dzięki Orderry. Program automatyzuje zarządzanie finansami w firmie: generuje raporty, wylicza wynagrodzenia, pozwala sprawdzić rentowność wypożyczeń i wiele innych przydatnych funkcji, które pomogą zoptymalizować budżet. Co więcej — w programie możesz monitorować, ilu klientów oraz zamówień przynosi każda kampania reklamowa, i dzięki temu korygować budżet marketingowy, nie wyrzucając pieniędzy na wiatr.

Kontrola i motywacja pracowników

Pilnuj pracowników i motywuj ich do pracy. Przesłuchuj rozmowy pracowników z klientami lub sprawdzaj aktualne dane na Panelu kierownika. Przedstawia on statystyki menedżerów, odmowy klientów w zamówieniach, ilość zamówień dziennie oraz inne przydatne informacje. Możesz dodatkowo motywować pracowników finansowo i ustalić procent od wypożyczenia określonych towarów.

Skuteczne kierowanie firmą

Zarządzaj biznesem efektywnie. Program sprowadza najważniejsze wskaźniki biznesowe w Panelu Kierownika i automatycznie generuje raporty o finansach, stanie magazynowym, sprzedażach i innych niezbędnych dla kierowników danych. A dzięki temu, że dostęp do nich jest możliwy z dowolnego urządzenia i miejsca, będziesz na bieżąco gdziekolwiek jesteś.

Dlaczego Orderry?:

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

  1. Przechowywanie danych w chmurze pozwoli Ci na korzystanie z nich z dowolnego miejsca i urządzenia.
  2. Pomoc techniczna Orderry szybko odpowie na każde Twoje pytanie.
  3. Baza Wiedzy w programie w całości obejmuje kwestie ustalania, dzięki czemu możesz go dostosować do potrzeb swojej firmy samodzielnie.
  4. Intuicyjny program umożliwi użytkownikom szybkie oswojenie się z nim bez konieczności wsparcia informatycznego.
  5. Dzięki możliwości nadawania indywidualnego dostępu - pracownicy mogą mieć wgląd tylko do określonych funkcji i informacji.
  1. Orderry
  2. Program do obsługi wypożyczalni