Integracje Orderry

Kompleksowa automatyzacja. Elastyczna konfiguracja. Użyteczne narzędzia w jednym programie

Connect with third-party apps

Połącz CRM z aplikacjami,
ulubionymi sklepami internetowymi
i narzędziami biznesowymi

Generate leads faster

Szybciej generuj leady
i poszerzaj bazę klientówOszczędzaj opłatę usług  komunikacyjnych i popraw  komunikację z klientami

Oszczędzaj opłatę usług
komunikacyjnych i popraw
komunikację z klientami

Koordynuj relacje  z dostawcami i pracownikami

Koordynuj relacje
z dostawcami i pracownikami

Połączenie Orderry z użytecznymi biznes-narzędziami

Zapier

Znalezienie narzędzia, które ma wszystko, czego potrzebujesz i nie jest trudne w użyciu, często staje się wyzwaniem dla przedsiębiorcy. Orderry w połączeniu z Zapier jest takim narzędziem. Połącz Swój Crm z ponad 3000 aplikacji, aby stworzyć w pełni zautomatyzowany przepływy pracy. Twoje ulubione aplikacje marketingowe, platformy e-commerce, narzędzia planowania, zwiększające produktywność i inne usługi automatyzacji są zebrane na jednej stronie.

Zadarma (telefonia IP dla biznesu)

Zadarma to sieć usług telefonicznych na bazie Internetu, którą można łatwo skonfigurować i uruchomić bezpośrednio na koncie Orderry. Otwórz szereg możliwości komunikacyjnych dla Swojej firmy:  wykonuj/odbieraj połączenia wchodzące i wychodzące online jednym kliknięciem. Rejestruj szczegóły konta i dane klienta, automatycznie aktualizuj bazę danych sprzedaży, słuchaj nagrania połączeń i miej wszystkie ważne informacje na wyciągnięcie ręki.

Stripe

Usprawnij zarządzanie płatnościami. Połącz program ze Stripe i zrób tak, aby płatności stały się naprawdę bezpiecznym doświadczeniem dla każdego Twojego klienta. Akceptuj płatności online i offline i twórz różne rodzaje kas. Przewidzieliśmy wszystkie szczegóły, aby zapewnić właścicielom firm w pełni zintegrowany system kontroli finansów i raportowania, który pomoże firmie uzyskać przewagę przed konkurentami.

Quickbooks

Kontroluj działania firmy z dowolnego miejsca i urządzenia. Zapomnij o długim wprowadzaniu zbędnych danych. Zbierz informacje dotyczące sprzedaży, magazynu, budżetu, rozliczeń, fakturowania, klientów i pracowników w jednym miejscu. Quickbooks bezproblemowo współpracuje z Orderry, aby ułatwić zarządzanie biznesem. To połączenie jest idealnym sposobem na usprawnienie codziennych operacji i automatyzacji działań rutynowych.

Mercado Pago

Rusz z handlem elektronicznym, aby nie ograniczać potencjał Swojej firmy. Połączenie z serwisem zapewnia różne sposoby realizacji towaru i elastyczne metody płatności. Spraw, aby zakupy w Twoim sklepie internetowym stały się szybsze i bezpieczniejsze. Rozwijaj Swoją firmę gdziekolwiek jesteś, zarządzając wszystkim online.

Mercado Libre

Rozwijaj swój sklep, odpowiadając światowym trendom zakupowym. Otrzymaj możliwości wiodących platform handlu elektronicznego w Orderry. Synchronizuj leadów, klientów, zamówienia, sprzedaż i zapasy magazynowe. Automatycznie dostosuj się do zmieniających się potrzeb klientów i zmniejsz koszty operacyjne.

Xero

Akceptuj płatności, wystawiaj faktury i rachunki sprzedaży, rozliczaj podatki. Zoptymalizuj rutynowe operacje finansowe, zmniejsz wydatki i powiększ przychód. Synchronizuj finanse sieci sklepów lub warsztatów naprawczych, a jeśli chcesz — skonfiguruj je osobno. Skorzystaj z biznesowej funkcji Xero, aby zautomatyzować zasoby magazynowe, zakupy, płatności, rozliczenia, zwroty i transakcji bankowe.

MailChimp

Aktualizuj listę mailingową o nowe kontakty i dane klientów z CRM. Eksportuj kliencką bazę z Orderry do MailChimp, aby przenieść Email marketing na nowy poziom. Oszczędzaj czas i twórz spersonalizowane listy, doskonale kampanie marketingowe i analizuj dane w wygodnym formacie.

BulkSMS

Bądź zawsze w kontakcie z rzeczywistymi i potencjalnymi klientami. Zapomnij o granicach dzięki dwukierunkowej komunikacji SMS z ponad 800 operatorami na całym świecie. Połącz program z BulkSMS za pośrednictwem bramki nadawczej i wysyłaj automatyczne powiadomienia o aktualizacjach statusów zamówień.

Twilio

Wysyłaj wiadomości SMS i powiadomienia WhatsApp w ponad 180 krajach na całym świecie. Orderry ma wbudowaną bramkę nadawania wiadomości SMS, którą można zintegrować z usługą przesyłania wiadomości Twilio. Dotrzyj do klientów wygodnym sposobem i kanałem, który im odpowiada, i zwiększaj ich zaangażowanie dzięki bardziej ukierunkowanym ofertom. Połączenie umożliwia dostarczanie klientom szczegółowych informacji o usługach, potwierdzeniach zamówień i innych pilnych wiadomościach. I to wszystko bez opuszczania CRM.

Zespół Orderry nieustannie pracuje nad nowymi integracjami.
Nie widzisz swojej ulubionej aplikacji lub narzędzia biznesowego, bez którego nie możesz codziennie funkcjonować?
Daj znać! Będziemy bardzo wdzięczni za sugestie i pomysły

  1. Orderry
  2. Orderry Integrations