Baza danych warsztatów naprawy biżuterii i zegarków

Lepsza produktywność


Lepsza produktywność

Zwiększ wydajność warsztatu
naprawy biżuterii i zegarków dzięki
automatyzacji procesów biznesowych

Łatwa analityka i raportowanie


Łatwa analityka i raportowanie

Prowadź biznes łatwo
i wygodnie: wskaźniki biznesowe
są zawsze pod ręką

Eliminacja pracy papierowej


Eliminacja papierkowej roboty

Pilnuj zleceń, zamówień, sprzedaży, płatności, klientów, przepływów pieniężnych i magazynu online

Rachunkowość zarządcza


Rachunkowość zarządcza

Przychód, wydatki, salda
klientów i kontrahentów, płatności
i kasy w jednym programie

Zarejestruj się i wypróbuj Orderry bezpłatnie w ciągu 14 dniv

Najlepsze oprogramowanie do serwisów naprawy zegarków i biżuterii online

Rozwiązanie typu “wszystko w jednym” dla warsztatu

Chcesz wyeliminować papierkową robotę i zapomnieć o ręcznym wprowadzaniu danych? Szukasz najlepszego oprogramowania do serwisu naprawy zegarków lub biżuterii? Potrzebujesz dobrego rozwiązania do zautomatyzowania swojej firmy i migracji danych do chmury? W Orderry zapewnimy Ci to! Jesteśmy oprogramowaniem przeznaczonym dla warsztatów naprawczych, sklepów detalicznych i firm usługowych. Teraz możesz łatwo zrezygnować z papieru i przejść do chmury, uprościć lwią część rutynowych zadań i wreszcie ożywić dane biznesowe. Nawet nie mając wielkiego zespołu pracowników oraz budżetu dostosujesz program do swoich celów biznesowych.

Zarządzaj zamówieniami i pilnuj naprawy

Orderry to elastyczne oprogramowanie dla warsztatów naprawy zegarków i serwisów jubilerskich, które pomoże Ci zarządzać pracą od momentu przyjęcia zamówienia do rozliczenia z klientem. Rejestruj leadów, aby konwertować ich w realne zamówienia.

Dodawaj do nich części zamienne i materiały, bezpiecznie przechowuj wyroby klientów. Co najważniejsze — popraw ogólną jakość usług i powiększ przychód firmy. Orderry otwiera wiele możliwości: budowanie bazy klientów i kontrahentów, szereg narzędzi zwiększających produktywność pracowników, elastyczną konfigurację formularzy oraz szablonów dokumentów, wypróbowane i sprawdzone funkcje automatyzacji i raportowania, Panel Kierownika z najważniejszymi biznes-wskaźnikami. I to wszystko dla Ciebie.

Automatyzacja magazynu i zarządzanie zasobami

Prowadzenie magazynu w Orderry zapewnia bardziej wygodne zarządzanie wyrobami, instrumentami, materiałami i towarami. Skorzystaj z numerów seryjnych i przechowywania w komórkach magazynowych,  aby szybko znaleźć dokładnie to, czego w danej chwili potrzebujesz. W programie masz przejrzystą i pełną historię naprawy każdego wyrobu klienta od przyjęcia do serwisu, aż do rozliczenia. Zapomnij o brakach i zwiększ średni obrót towarowy. Z łatwością utrzymuj optymalne poziomy zapasów i uzupełniaj je zawsze na czas, korzystając z alertów w czasie rzeczywistym i automatycznych powiadomień. Zmień najbardziej zniechęcające zadania, takie jak inwentaryzacja lub spisy towarów na straty, w coś łatwego i prostego.

Wydajna i efektywna firma

Orderry — to program w chmurze. Oznacza to, że możesz mieć jeden punkt kontaktowy do zapisywania wszystkich informacji o sprzedaży i danych klienta, pilnowania wskaźników i zarządzania magazynem. Z programem możesz nie tylko zautomatyzować wprowadzanie danych, ale także “ożywić” suchą informację: tworzyć obszerne opisy i komentarze, dołączać zdjęcia, dodawać niestandardowe pola do formularza zamówień, wysyłać powiadomienia o zmianie statusu do pracowników oraz klientów i wiele więcej. Pomożemy Ci zachować porządek i poświęcić więcej czasu na najcenniejszy zasób Twojej firmy - klientów, zamiast tego na przeszukiwanie stosów niepotrzebnych informacji.

Najważniejsze wskaźniki na Panelu Kierownika

Bądź na bieżąco z najważniejszymi wartościami i optymalizuj koszty firmowe. Z łatwością wykrywaj nieefektywne procesy biznesowe i analizuj możliwości. Generuj automatyczne raporty z danymi o zamkniętych zamówieniach, sprzedaży i średnim paragonie, listach płatności, zwrotach od klientów, konwersji kanałów reklamowych. Zbieraj opinie klientów, aby szybko rozwiązać potencjalne problemy związane z jakością usług. Korzystaj z łatwego do odczytania Panelu Kierownika, aby mieć jedno źródło najważniejszych danych, takich jak: leady (nazywamy je potencjalnymi klientami), przepływy pieniężne, przewidywane dochody, płatności i wzajemne rozrachunki, faktury, obciążenie pracowników i inne. Z łatwością mierz wydajność swojego zespołu w czasie rzeczywistym, aby pracował jeszcze szybciej, mądrzej i lepiej.

5 dodatkowych plusów Orderry:

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

  • Specjaliści służby wsparcia są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania.
  • Orderry nie trzeba instalować ani pobierać. Zarejestruj się i zacznij pracę.
  • Dzięki intuicyjnemu i prostemu interfejsowi pracownicy oswoją się z programem w ciągu kilku dni. Zaś szeroka Baza Wiedzy i filmiki na YouTube im w tym pomogą.
  • Poświęcamy dużo uwagi bezpieczeństwu danych. Skonfiguruj role pracowników tak, by widzieli oni tylko potrzebne im informacje.
  • Aktualizujemy i ulepszamy funkcje programu, za co nie musisz dopłacać.
  1. Orderry
  2. Oprogramowanie do zarządzania warsztatem naprawy zegarków i biżuterii