img_header

Zarabiaj z Orderry

check

Integruj

check

Polecaj

check

Udostępniaj

Jak zarabiają nasi partnerzy

Rejestracja przez link partnerski

Nie musisz być użytkownikiem Orderry. Po prostu załóż konto partnerskie, udostępnij link partnerski na Swojej stronie internetowej, kanale YouTube lub blogu i otrzymuj nagrody za uzyskanych klientów.

link
recommend

Rekomendacje dla klientów i partnerów

Wykonujesz kompleksową integrację zautomatyzowanych rozwiązań biznesowych? Zaoferuj swoim klientom program CRM, który ułatwi zarządzanie firmą. Polecaj Orderry i otrzymuj nagrody z każdej płatności uzyskanych klientów.

Rozwój integracji z innymi programami

Każda firma posiada unikalne procesy, które wymagają niestandardowych ulepszeń i integracji. Zaproponuj rozwiązanie i zarabiaj na konfiguracji z innymi programami. Nie musisz szukać klientów – przekażemy przychodzące do nas zgłoszenia.

integration

Program partnerski działa dla

crm

Integratorów CRM

Wybierając CRM dla klientów, zaoferuj im Orderry. Klienci otrzymają program z najszerszymi możliwościami, a Ty otrzymasz cashback za każdym razem, gdy za nie zapłacą w ciągu roku.

advertising

Agencji reklamowych

Dokąd trafiają zgłoszenia ze skonfigurowanych przez agencję kampanii reklamowych? Polecając klientom Orderry nie tylko zwiększysz ich konwersję, ale także uzyskasz stabilny cashback, nawet jeśli klient poszedł do konkurencji.

business

Właścicieli grup biznesowych w mediach społecznościowych i blogerów

Polecaj Orderry swoim odbiorcom, pokaż program i jego możliwości, udostępnij swój link partnerski i zarabiaj na aktywności subskrybentów.

suppliers

Dostawcy dla różnych rodzajów
działalności

Twoi klienci potrzebują nie tylko jakościowych towarów, materiałów i części zamiennych. Ich biznes również potrzebuje świetnego oprogramowania! Polecaj Orderry i otrzymaj nagrodę.

Najprostszy sposób na rozpoczęcie programu partnerskiego

discount

Otrzymaj bonusy

Otrzymaj 40% nagrody za każdą wpłatę poleconych użytkowników w ciągu 12 miesięcy od daty ich rejestracji.

  1. Orderry
  2. Program partnerski