Funkcje Orderry dla Twego Sklepu Napraw Smartfonów

Orderry znacznie zwiększa Twoje dochody i zmniejsza koszty Twojego warsztatu

Zwiększone dochody

Orderry znacznie zwiększa
Twoje dochody i zmniejsza
koszty Twojego warsztatu

Kontroluj swój warsztat i zarządzaj swoimi pracownikami

Pełna kontrola

Kontroluj swój warsztat i
zarządzaj swoimi pracownikami

Orderry automatyzuje rutynowe procesy i oszczędza do 20 minut na każdym zamówieniu

Oszczędzaj czas

Orderry automatyzuje rutynowe
procesy i oszczędza do 20 minut
na każdym zamówieniu

Orderry umożliwa śledzenie Twoich zamówień, dokumentów i raportów

Organizacja przepływu pracy

Orderry umożliwa
śledzenie Twoich zamówień,
dokumentów i raportów

Wypróbuj Orderry dla Sklepów Napraw Smartfonów
w ramach 14-dniowej darmowej wersji próbnej

Dlaczego warto rozważyć oprogramowanie do prowadzenia serwisu GSM?

Budowanie bazy klientów

Zbieraj dane klientów w jednej bazie danych. Historia ich zamówień, połączeń telefonicznych, płatności oraz wiadomości zawsze jest dostępna w karcie klienta. Wysyłaj automatyczne powiadomienia o zmianie statusu zamówień i rejestruj połączenia telefoniczne. Bądź w stałym kontakcie ze swoimi klientami dzięki Orderry!

Szybka rejestracja zamówień

Orderry posiada katalog z najbardziej powszechnymi typami awarii, prac, marek, modeli urządzeń. Ty musisz ustalić tylko cennik dla swoich usług, akcesoriów oraz części telefonicznych, ponieważ program automatycznie oblicza całkowity koszt zamówienia. Dzięki Orderry obsługa klienta w Twoim serwisie osiąga nowy poziom.

Szybko dołącz zdjęcia do zamówień ze smartfona

Dzięki aplikacji Orderry Camera na iOS będziesz w stanie szybko uchwycić wszystkie ważne szczegóły urządzeń, które Twoi klienci przynoszą do naprawy lub serwisu. Rób zdjęcia smartfonem i dodawaj je do zamówienia za pomocą aplikacji w kilka sekund.

Twórz listy płac i konfiguruj system motywacyjny

Orderry automatyzuje tworzenie Twojej listy płac. Ponadto możesz ustawić program premiowy dla swoich pracowników. Obejmuje on zarówno premie oparte o procent jak i premie stałe.

Zarządzanie inwentarzem

Program otwiera szerokie możliwości ewidencji części zamiennych, akcesoriów telefonicznych i innych urządzeń na magazynie. Z Orderry będziesz w stanie sprawdzić historię przyjęcia towaru na stan magazynowy, spisania na straty albo przesunięcia pomiędzy placówkami. A dzięki funkcjom przechowywania w komórkach magazynowych oraz księgowości seryjnej zawsze będziesz wiedział gdzie obecnie znajduje się każdy konkretny element.

Skonfiguruj dostęp w oparciu o rolach dla pracowników

Dzięki Orderry Twoi pracownicy zobaczą tylko te informacje w programie, których naprawdę potrzebują do pracy. Przypisz im role (menedżer, administrator, inżynier, odbiorca) oraz zdefiniuj prawa i możliwości dla każdej roli w programie. Ta funkcja pomoże uniknąć konfliktów, zapobiec utracie danych i zachować zgodność z polityką prywatności dla klientów.

Druk dokumentów w kilka sekund

Ustal pola i niezbędne elementy szablonów dokumentów jeden raz, aby potem drukować je kilkoma kliknięciami. Dzięki Orderry możesz zautomatyzować działania rutynowe, aby swój czas poświęcać na naprawdę ważne rzeczy.

Skoncentruj się na rzeczach, które są ważne dla Twojej firmy

Pilnuj wszystkie ważne wskaźniki wydajności, korzystając z Raportu Analitycznego. Zarządzaj warsztatem naprawy za pomocą wykresów, które możesz sformować za dowolny okres i filtrować według lokalizacji i pracowników.

Skuteczny marketing

Zaplanuj budżet marketingowy! Twórz w programie osobne kampanie marketingowe i obserwuj, ilu klientów, zamówień i sprzedaży one przynoszą. Razem z Orderry zawsze będziesz wiedział, które kampanie są najbardziej skuteczne, co pozwoli Ci zaoszczędzić na reklamie.

Wygodne zarządzanie serwisem GSM

Orderry pozwala generować różne rodzaje raportów, dzięki czemu szybko poznasz informacje o swoich przychodach i kosztach, wynagrodzeniach, dane o wydajności pracowników oraz kanałów reklamowych. Nie trać swojego czasu na ręczne zbieranie istotnych wskaźników i poświęcaj czas na to, co jest naprawdę ważne dla Twojej firmy.

Zarządzaj firmą, gdziekolwiek jesteś, dzięki aplikacji Orderry Boss

Pilnuj, co się dzieje w Twojej firmie, niezależnie od lokalizacji. W aplikacji mobilnej zobaczysz wszystkie kluczowe wskaźniki dotyczące przychodów i zysków, wydajności pracowników oraz opinii klientów.

Za pomocą aplikacji również możesz szybko skontaktować się ze swoim zespołem, pilnować czas i adres IP ostatniego logowania oraz włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Orderry to wygodna i przejrzysta aplikacja

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

  • Zabierz się do pracy od razu po rejestracji i aktywacji konta Orderry. Nie trzeba niczego pobierać ani instalować
  • Orderry przechowuje dane biznesowe w chmurze, co oznacza, że możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia
  • Przesyłamy Twoje dane bezpiecznym kanałem https i przechowujemy je na serwerach o maksymalnym poziomie ochrony. Z Orderry dane Twojej firmy są bezpieczne!
  • System pozwala na elastyczną konfigurację formularzy zamówień i karty klientów. Orderry ma ogromną ilość wbudowanych katalogów, szablonów dokumentów i powiadomień, które zawsze możesz konfigurować według swoich potrzeb
  • Intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia bezproblemową obsługę programu, a zespół obsługi klienta w Orderry pomoże rozwiązać wszystkie wynikające pytania.

Orderry sprawia, aby przepływ pracy był prosty i wygodny

Focus on what adds you value, reduce distraction, integrate with other tools

Rozpocznij od razu po
rejestracji. Nie musisz pobierać
ani instalować program

Accessible via smartphone

Dostęp ze smartfonu. 
Uzyskaj dostęp do danych z
dowolnego urządzenia i miejsca

All forms, templates, and lists

Elastyczne formularze, szablony
i listy. Program jest łatwo
dostosowywalny do unikalnego
przepływu pracy firmy

Safety and security

Bezpieczeństwo i ochrona
danych. Z Orderry Twoje
dane biznesowe będą
pod najwyższą ochronąZałóż darmowe konto i wypróbuj wszystkie funkcje przez 14 dni

  1. Orderry
  2. System crm dla serwisów GSM i naprawy telefonów