Co uzyskasz z Orderry?

2-time.png (12 KB)

Monitorowanie terminów
realizacji zamówień

checklist-1.png (11 KB)

Ewidencję materiałów i usług

group-1.png (12 KB)

Automatyczne powiadomienia
dla klientów i pracowników

1-money.png (10 KB)

Kontrolę płatności i długów

Wypróbuj Orderry bezpłatnie w ramach 14-dniowej wersji próbnej

Dlaczego warto rozważyć oprogramowanie do prowadzenia serwisu GSM?

Budowanie bazy klientów

Zbieraj dane klientów w jednej bazie danych. Historia ich zamówień, połączeń telefonicznych, płatności oraz wiadomości zawsze jest dostępna w karcie klienta. Wysyłaj automatyczne powiadomienia o zmianie statusu zamówień i rejestruj połączenia telefoniczne. Bądź w stałym kontakcie ze swoimi klientami dzięki Orderry!

Szybka rejestracja zamówień

Orderry posiada katalog z najbardziej powszechnymi typami awarii, prac, marek, modeli urządzeń. Ty musisz ustalić tylko cennik dla swoich usług, akcesoriów oraz części telefonicznych, ponieważ program automatycznie oblicza całkowity koszt zamówienia. Dzięki Orderry obsługa klienta w Twoim serwisie osiąga nowy poziom.

Zarządzanie inwentarzem

Program otwiera szerokie możliwości ewidencji części zamiennych, akcesoriów telefonicznych i innych urządzeń na magazynie. Z Orderry będziesz w stanie sprawdzić historię przyjęcia towaru na stan magazynowy, spisania na straty albo przesunięcia pomiędzy placówkami. A dzięki funkcjom przechowywania w komórkach magazynowych oraz księgowości seryjnej zawsze będziesz wiedział gdzie obecnie znajduje się każdy konkretny element.

Monitoring pracowników

Orderry pozwala na pełną kontrolę pracy wykonawców. Konfiguruj role użytkowników, aby mieli dostęp tylko do tych informacji, które naprawdę potrzebują. Co więcej — program pozwala uruchomić automatyczne wysyłanie SMS-ów do pracowników z informacją o bieżących zamówieniach i terminach realizacji.

Druk dokumentów w kilka sekund

Ustal pola i niezbędne elementy szablonów dokumentów jeden raz, aby potem drukować je kilkoma kliknięciami. Dzięki Orderry możesz zautomatyzować działania rutynowe, aby swój czas poświęcać na naprawdę ważne rzeczy.

Automatyczne naliczenie wynagrodzeń

Program automatyzuje rozliczenie pensji. Obejmuje on zarówno premie oparte o procent oraz i premie stałe. Dzięki temu możesz ustawić program premiowy dla swoich pracowników, motywując ich dodatkowo. A także zmniejszysz liczbę błędów w rozliczeniach oraz zminimalizujesz wpływ czynnika ludzkiego.

Skuteczny marketing

Zaplanuj budżet marketingowy! Twórz w programie osobne kampanie marketingowe i obserwuj, ilu klientów, zamówień i sprzedaży one przynoszą. Razem z Orderry zawsze będziesz wiedział, które kampanie są najbardziej skuteczne, co pozwoli Ci zaoszczędzić na reklamie.

Wygodne zarządzanie serwisem GSM

Pilnuj wszystkich kluczowych wskaźników wydajności swojego biznesu w Panelu Kierownika: całkowita kwota w kasach fiskalnych, płatności za zamówienia, zwroty klientów, zamówienia oczekujące na płatność i inne - zebrane są na jednej stronie. Do tego Orderry pozwala generować różne rodzaje raportów, dzięki czemu szybko poznasz informacje o swoich przychodach i kosztach, wynagrodzeniach, dane o wydajności pracowników oraz kanałów reklamowych. Nie trać swojego czasu na ręczne zbieranie istotnych wskaźników i poświęcaj czas na to, co jest naprawdę ważne dla Twojej firmy.

Orderry to wygodna i przejrzysta aplikacja

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

  • Zabierz się do pracy od razu po rejestracji i aktywacji konta Orderry. Nie trzeba niczego pobierać ani instalować;
  • Orderry przechowuje dane biznesowe w chmurze, co oznacza, że możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia;
  • Przesyłamy Twoje dane bezpiecznym kanałem https i przechowujemy je na serwerach o maksymalnym poziomie ochrony. Z Orderry dane Twojej firmy są bezpieczne!
  • System pozwala na elastyczną konfigurację formularzy zamówień i karty klientów. Orderry ma ogromną ilość wbudowanych katalogów, szablonów dokumentów i powiadomień, które zawsze możesz konfigurować według swoich potrzeb;
  • Intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia bezproblemową obsługę programu, a zespół obsługi klienta w Orderry pomoże rozwiązać wszystkie wynikające pytania.
  1. Orderry
  2. System crm dla serwisów GSM i naprawy telefonów