Orderry pomoże Ci zarobić więcej pieniędzy

Zwiększa wydajność serwisantów i menedżerów


Zwiększa wydajność
serwisantów i menedżerów

Automatyzuje procesy biznesowe i oszczędza czas


Automatyzuje procesy
biznesowe i oszczędza czas

Klienci, magazyn, zamówienia i finanse w jednym programie


Klienci, magazyn, zamówienia
i finanse w jednym programie

Dostęp do danych z dowolnego miejsca i urządzenia


Dostęp do danych
z dowolnego miejsca i urządzenia


Wypróbuj Orderry bezpłatnie w ciągu okresu próbnego

Program otwiera nowe możliwości dla serwisu instalatorskiego

Zaplanuj zlecenia z wyprzedzeniem

Zarządzaj pełnym cyklem zlecenia — od pierwszego zgłoszenia do realizacji. Orderry posiada Planistę — niezwykle wygodną funkcję, która pomoże przypisać zlecenia do odpowiednich specjalistów na dni i nawet tygodnie naprzód, uwzględniając ich rozkład pracy. Kontroluj jakość prac terenowych nawet na odległość, zbierając informacje zwrotne od klientów. Organizuj stały przepływ pracy dzięki Orderry.

Poszerz bazę danych klientów

Nie oddawaj klientów konkurentom. Zbieraj zgłoszenia potencjalnych klientów do jednej bazy, aby przetworzyć je na faktyczne zamówienia. Łatwa integracja programu z telefonią i bramkami SMS pomoże Ci zawsze być w kontakcie z klientami. Orderry przechowuje dane klientów, historię ich zgłoszeń oraz połączenia wychodzące, dzięki czemu podniesiesz jakość obsługi na nowy poziom.

Zwiększ wydajność pracowników

Orderry bierze na siebie zadania rutynowe, aby Twoi pracownicy skoncentrowali się na najważniejszym — na jakości wykonywanej pracy. Gotowe katalogi oraz szablony dokumentów pozwolą zaoszczędzić czas obsługi zamówień dwukrotnie. Co więcej — szerokie możliwości konfiguracji systemu naliczenia wynagrodzeń pozwolą motywować pracowników, uwzględniając cele biznesowe firmy. Z Orderry wskaźniki wydajności wzrosną!

Podwyższ rentowność serwisu

Zacznij ewidencję finansową w Orderry, aby zarabiać więcej. Pilnuj głównych źródeł wydatków i dochodów, aby zaplanować budżet i zapobiec lukom gotówkowym. Prowadź wzajemne rozrachunki z kontrahentami oraz klientami i kontroluj bilans firmowy. Dzięki danym finansowym w Orderry możesz podejmować prawidłowe decyzje zarządcze.

Rozwijaj firmę, a Orderry ogarnie rutynę

Orderry pomaga skonfigurować procesy biznesowe, które będą pracowały na Ciebie. Oferujemy całodobowe wsparcie techniczne i stałe aktualizacje, za które nie musisz dopłacać. Wiele wbudowanych instrumentów w powiązaniu z przydatnymi integracjami prowadzą do kompleksowej automatyzacji biznesowej. Zaś prosty i wygodny interfejs pozwoli pracownikom szybko zorientować się w programie. Zarejestruj się i zacznij zarabiać więcej już od pierwszego dnia w programie.

Oto dodatkowe trzy powody, aby wybrać program dla serwisu instalatorskiego Orderry
Oto dodatkowe trzy powody, aby wybrać program dla serwisu instalatorskiego Orderry

  1. Posiadamy szeroką Bazę Wiedzy i blog, gdzie ty i Twoi pracownicy znajdą odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania.
  2. Nie musisz instalować ani ściągać programu — zarejestruj się i zacznij pracę.
  3. Orderry — to program działający w chmurze. Dzięki temu masz dostęp do danych z dowolnego miejsca oraz urządzenia.
  1. Orderry
  2. Program do serwisu instalatorskiego