Skontaktuj się z nami, aby szybko znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz

Sprawdź różne opcje pomocy technicznej Orderry

Pełne wsparcie

Sprawdź różne opcje pomocy technicznej Orderry, aby Twoja firma rozwijała się od pierwszego dnia korzystania z programu

w jaki sposób są skonfigurowane w Orderry

Elastyczność

Tylko od Ciebie zależy, jakich funkcji potrzebujesz, gdzie się znajdują i w jaki sposób są skonfigurowane w Orderry

Stawiamy na wygodną i szybką pomoc

Wygoda

Stawiamy na wygodną i szybką pomoc. Skontaktuj się ze specjalistami, korzystając z czatu na żywo lub poczty e-mail

odpowiedź zaledwie na każde pytanie

Samodzielność

Znajdź instrukcje i odpowiedź zaledwie na każde pytanie, które może Cię zainteresować na początku przygody z Orderry

Idź do przodu dzięki obsłudze technicznej

Online czat, e-mail lub telefon

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania w najbardziej wygodny sposób:


Specjaliści pomocy technicznej są zawsze dostępne, aby szybko i skutecznie pomóc w konfiguracji programu według celów biznesowych firmy.

Baza Wiedzy

Uzyskaj dostęp do najlepszych przewodników i artykułów, stworzonych specjalnie dla użytkowników programu. Zapoznaj się z Bazą Wiedzy, aby uzyskać wskazówki dotyczące najczęściej wynikających problemów i instrukcje, które pomogą Ci korzystać z usług Orderry w pełnym zakresie już od pierwszego dnia.

Stałe wsparcie

Podczas 7-dniowego okresu próbnego w Orderry zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz do pracy w programie. Masz pytania? Lub po prostu nie wiesz, od czego zacząć? Nie bój się skontaktować z naszym zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu na żywo lub e-maila.

Oficjalny Blog

Zawsze publikujemy informacje o aktualizacjach programu i inne użyteczne artykuły na oficjalnym blogu Orderry. Bądź na bieżąco o nowych funkcjach programu, nad którymi pracujemy cały czas.

Wsparcie techniczne Orderry

Nasz zespół czuje się odpowiedzialny za wsparcie użytkowników i pomoc w wynikających pytaniach niezależnie od Planu subskrypcji. 

Oferujemy praktyczne rozwiązania dla procesów i operacji biznesowych, aby zapewnić pełne wykorzystanie wszystkich funkcji Orderry.

Orderry promuje długotrwałe relacje z klientami. Po prostu daj nam znać o swoich potrzebach, opiniach i sugestiach w aktualizacji programu.

Naszą misją jest dostarczanie pełnego i prostego w oswojeniu się oprogramowania dla każdej branży usługowej. Program jest elastyczny i łatwo konfigurowalny, więc jak najlepiej dopasuje się do rodzaju Twojej działalności.Nadal nie masz konta? Zarejestruj się, aby uzyskać 14 bezpłatnych dni okresu próbnego

  1. Orderry
  2. Pomoc