Orderry pomoże Ci zarobić więcej pieniędzy:

document-1.png (9 KB)

Płatności, magazyn, raporty i baza klientów są zebrane w jednym programie dla większego komfortu
phone-1.png (9 KB)

Zarządzanie serwisem oponiarskim
z dowolnego miejsca i urządzenia

1-money.png (10 KB)

Kontrola i motywacja pracowników dzięki elastycznemu systemowi naliczenia wynagrodzeń
2-time.png (12 KB)

Szybka rejestracja zamówień
i klientów dzięki automatyzacji
procesów biznesowych


Korzystaj z programu przez okres 
14 dniv bezpłatnie

Główne zalety i funkcje programu do serwisów opon

Zaplanuj wizyty klientów i zarządzaj obciążeniem stacji montażu

Dzięki funkcji Planisty w Orderry potrafisz nie tylko równomiernie rozdzielić zamówienia pomiędzy pracownikami, lecz również zaplanować ich na dni oraz tygodnie do przodu. Z programem wszystkie zasoby Twojego serwisu będą pracować bez przestoju, a zamówienia nie będą nakładać się na siebie. Z Orderry wykorzystasz potencjał swojego biznesu na maksa.

Dwukrotnie przyspiesz obsługę klientów

Program kompleksowo automatyzuje procesy biznesowe. Gotowe formularze zamówień, szablony dokumentów i wbudowane integracje sprawią, że rutynowe działania wykonywane będą prościej i szybciej. Dzięki Orderry Twoi pracownicy mogą znaleźć czas dla każdego klienta i rejestrować zamówienia kilkoma kliknięciami. Oprócz tego możesz motywować ich dodatkowo dzięki elastycznemu systemowi naliczenia wynagrodzeń w programie.

Wysyłaj automatyczne powiadomienia dla klientów

Przypomnij swoim klientom o tym, że muszą zmienić opony. Dzięki integracji programu z bramkami SMS możesz skonfigurować wysyłkę jeden raz, aby program systematycznie wysyłał do nich powiadomienia. Dzięki Orderry nawet przypadkowego odwiedzającego uczynisz stałym klientem. 

Prowadź ewidencję magazynową i planuj zakupy

Kompleksowa ewidencja towarowa w programie zabezpieczy porządek na magazynie. Pozbądź się nierentownych towarów dzięki raportowi “Analiza asortymentu”, konfiguruj ceny i zwiększ sprzedaż detaliczną. Przesuwaj towary pomiędzy magazynami i lokalizacjami, przyjmuj towar na stan magazynowy, przeprowadzaj inwentaryzacje i spisania na straty — i to wszystko w jednym programie.

Generuj raporty i pilnuj wskaźników

Nie musisz więcej wyliczać wskaźników i zestawiać raportów ręcznie. Program zbiera dane klientów, magazynu, sprzedaży i płatności, oraz automatycznie generuje na ich podstawie użyteczne raporty. Na przykład, raport analityczny odzwierciedla wskaźniki w formacie wykresów, co pozwala pilnować stan firmy i szukać nowe punkty wzrostu. Co więcej —  program pokaże, ilu klientów, zamówień i sprzedaży przyniosła każda kampania reklamowa, więc optymalizujesz też budżet marketingowy.

Skutecznie zarządzaj serwisem

Poświęcaj czas swojemu biznesowi, a Orderry ogarnie pozostałe kwestie. Gwarantujemy regularne aktualizacje programu, wsparcie techniczne oraz bezpieczeństwo danych biznesowych. Orderry przechowuje zamówienia, dane klientów, historię ich zwrotów i płatności w jednym miejscu dla komfortu kierownika oraz pracowników.

Zarządzaj finansami

Przyjmuj płatności, dokonuj zwrotów pieniędzy klientom i płać sprzedawcom bez opuszczania jednego programu.

Pilnuj dochód i wydatki według usług, średni paragon sprzedaży i inne kluczowe wskaźniki finansowe. Analizuj przepływy pieniężne, aby zaplanować budżet i uniknąć luk gotówkowych.

Usprawnij przechowywanie danych

Orderry działa w chmurze, więc nie potrzebujesz żadnego specjalnego sprzętu — wystarczy tylko połączenia z Internetem. Wszystkie aktualizacje programu i tworzenie kopii zapasowych będą uruchamiane automatycznie bez przerywania działalności biznesowej. Dla większego bezpieczeństwa oferujemy:

  • Pełne szyfrowanie bazy danych biznesowych
  • Dostęp pracowników oparty na rolach
  • Biała lista adresów IP

Zarządzaj firmą z aplikacji (iOS)

Orderry Boss odzwierciedla najważniejsze informacje z każdego dnia, dzięki którym możesz szybko reagować na zmiany wskaźników biznesowych oraz podejmować efektywne decyzje zarządcze. Co więcej — możesz kontaktować się z pracownikami bezpośrednio z aplikacji. 

  • Wskaźniki w czasie rzeczywistym lub raporty za czas przeszły
  • Zarządzanie personelem
  • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
  1. Orderry
  2. Program dla serwisu oponiarskiego