Orderry zajmie się zamówieniami, zautomatyzuje rutynowe zadania od rejestracji do realizacji. Zapewniamy szereg przydatnych narzędzi i funkcji zwiększających produktywność, dostosowanych do Twojej działalności. Zapomnij o ręcznym wprowadzaniu danych i pozostałych długotrwałych zadaniach związanych z zarządzaniem zleceniami. Pozwól swoim operatorom i menedżerom skupić się na tym, co naprawdę ważne: na rozwoju Twojej firmy.

Orderry otwiera nowe możliwości zarządzania


Zwiększanie dochodu

Popraw produktywność,
organizuj wydatki i zwiększaj
dochód już od pierwszego dnia

group-1.png (12 KB)


Więcej kontroli

Zarządzaj zamówieniami,
specjalistami i technikami
w jednym programie


Oszczędność czasu

Zautomatyzuj do 90% zleceń
pracy, oszczędzając do 20 minut
na każdym zamówieniu


Optymalizacja pracy

Pilnuj pełny cykl zamówienia
od rejestracji zgłoszenia do realizacji

Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatne oprogramowanie do zarządzania zleceniami
i wypróbuj pełen zestaw funkcji Orderry podczas 14-dniowego okresu próbnego!

Oprogramowanie do zarządzania zleceniami od rejestracji do realizacji

Nowa jakość obsługi klienta

Zachowaj dane kontaktowe klienta, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres dostawy czy sposób płatności, które wprowadzisz raz i nie będziesz musiał tego powtarzać przy każdym kolejnym zleceniu. Wysyłaj klientom automatyczne powiadomienia o zmianach w statusie zamówienia, aby znali oczekiwane daty realizacji i bieżący postęp napraw. Skoncentruj się na wysokiej jakości obsługi klienta, aby utrzymać się na szczycie ostrej konkurencji rynkowej.

Szybsze przetwarzanie zamówień

Uzyskaj scentralizowaną i dobrze ujednoliconą bazę danych. Rejestruj wszystkie informacje związane ze statusem zlecenia, postępem pracy i jej podziałem pomiędzy pracownikami, terminami, magazynem, poziomami zapasów magazynowych. Wszystkie dane dotyczące zamówienia są wyświetlane na jednej stronie interfejsu, eliminując papierowe, podwójne i ręczne wprowadzanie danych. Upewnij się, że każde zlecenie jest realizowane na czas, oddane do odpowiedniego specjalisty i odebrane przez właściwego klienta.

Zaplanowany podział pracy

Zaplanuj zadania dla specjalistów i organizuj wykorzystanie zasobów oraz sprzętu w bardziej wydajny sposób, korzystając z potężnej funkcji Planisty w Orderry. Prowadź komunikacje, zaplanuj zamówienia na dni i tygodnie naprzód, rozdzielaj je pomiędzy pracownikami równomiernie — i to wszystko w jednym interfejsie.

Motywacja i kalkulacja wynagrodzeń

Motywuj pracowników uwzględniając cele biznesowe firmy. Skorzystaj z elastycznego systemu naliczania wynagrodzeń i zarządzania personelem w oparciu o role, aby każdy menedżer, specjalista i technik był jeszcze bardziej produktywny. Skonfiguruj różne typy zadań i odpowiedzialne role za pomocą szeregu kontrolowanych statusów dla każdego zlecenia zarejestrowanego w programie.

Panel Kierownika

Uzyskaj dostęp do Panelu Kierownika, aby na bieżąco pilnować wskaźników wydajności firmy. Zarządzaj pracą zespołu mądrzej, szybciej i lepiej. Minimalizuj czas wykonania każdego zamówienia. Kieruj firmą z dowolnego miejsca i urządzenia mającego dostęp do Internetu.

Raportowanie i faktury

Skorzystaj z raportów dotyczących zleceń, aby zobaczyć, jakie zadania, specjaliści, materiały i części zamienne faktycznie przynoszą dochód. Uzyskaj pełny obraz najlepiej sprzedających się kategorii i najlepszych pracowników. Szybko wykryj te, które nie są tak dobre. Stwórz stabilny biznes dzięki przejrzystej i bardziej kontrolowanej działalności.

Zarządzanie zapasem magazynowym

Użyj kodów kreskowych, aby przy zamówieniach wiedzieć, jakie towary, części zamienne lub materiały nie są obecnie na magazynie. Synchronizuj magazyn fizyczny i zamówienia, naprawy lub sprzedaż detaliczną. Koordynuj operacje magazynowe, uzupełnianie zapasów i sprzedaż w obrębie wielu kanałów. Orderry jest elastyczny, więc dopasuje się do każdego scenariusza biznesowego.

Zarządzanie zleceniami może być proste

orderry-devices-without-background-min.png (52 KB)

  • Zabierz się do pracy, gdy tylko się zarejestrujesz.
  • Nie musisz nic instalować ani prosić o pomoc dodatkowego personelu technicznego
  • Orderry to aplikacja w chmurze, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem smartfona, tabletu lub komputera
  • Dbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo danych
  • Zespół wsparcia technicznego jest zawsze do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań
  1. Orderry
  2. Program do zarządzania zleceniami